BEZPIECZNA REZERWACJA
Szybkie i świadome działanie
Dokonując rezerwacji za pośrednictwem portalu RegionTatry.pl macie Państwo pewność co do autentyczności obiektów noclegowych oraz prezentowanych informacji.
Dzięki działaniu wyłącznie na lokalnym rynku portal RegionTatry.pl ma możliwość weryfikacji danych oraz szybkiego i bezpośredniego działania co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług.
Weryfikacja obiektu noclegowego
Wszystkie prezentowane obiekty noclegowe są związane umową z portalem RegionTatry.pl określającą warunki współpracy jak również każdy jest osobiście wizytowany i weryfikowany pod kontem autentyczności informacji (lokalizacja, opisu, odległość od centrum, zdjęcia, udogodnienia obiektu, udogodnienia pokoju/apartamentu, zasady działalności, kosztów dodatkowych).
Właściciele obiektów noclegowych nie mają możliwości samodzielnej zmiany wyżej wymienionych informacji co zapewnia pełną wiarygodność każdej oferty przez cały okres współpracy. Również nie ma możliwości samodzielnego dodania obiektu noclegowego do bazy portalu.
Gwarancja rezerwacji
W przypadku kiedy obiekt noclegowy z własnej winy nie jest w stanie wywiązać się z zawartego w rezerwacji zobowiązania (brak wolnych miejsc – over booking), obiekt noclegowy którego dotyczyła rezerwacja zobowiązany jest zapewnić Rezerwującemu nocleg w tym samym terminie, możliwie najbliżej zarezerwowanego miejsca i w standardzie nie niższym niż zarezerwowany obiekt. Wszelkie ewentualne różnice cenowe dotyczące nowego miejsca pobytu pokrywa pierwotnie zarezerwowany obiekt noclegowy.
Ochrona danych osobowych
Dostęp do Państwa danych osobowych przekazywanych portalowi RegionTatry.pl podczas procesu rezerwacji dostępne są dla właścicieli obiektów noclegowych w których została dokonana rezerwacja jedynie poprzez Panel Klienta, który jest zabezpieczony certyfikatem SSL.
Portal i bazy danych wraz z danymi osobowymi klientów umiejscowione są na polskich serwerach których obowiązują przepisy o ochronie danych osobowych(GIODO).
Umowa z firmą "hostingowi" gwarantuje i potwierdza przyjęcie powierzenia przetwarzania danych osobowych (na zasadach określonych art. 31 Ustawy o ochronie danych osobowych), zobowiązując się do stosowania właściwych środków technicznych i organizacyjnych, zapewniających ochronę tych danych zgodną z przepisami ustawy oraz właściwych aktów wykonawczych.


Firma
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35
kontakt
+48 602 713 300
+48 600 934 800
biuro@regiontatry.pl

copyright © 2016 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
design by fast4net

Napisz do nas
Schowek
Aby przesłać oferty proszę wpisać adres e-mail i kliknąć przycisk wyślij

Oferty do wysyłki
Wyślij ofertę
Aby przesłać oferty proszę wpisać adres e-mail i kliknąć przycisk wyślij

{n_comment}