GWARANCJA
najlepszej ceny
 
Gwarancja najlepszej ceny
Takie same ceny w Region Tatry jak w obiekcie noclegowym - wszystkie ceny za pobyt prezentowane przez obiekty noclegowe na stronach portalu RegionTatry.pl są zgodne z aktualnie obowiązującym cennikiem danego obiektu noclegowego i nie mogą być wyższe.
Gwarancją tego są zapisy umowy zawartej pomiędzy obiektem noclegowym a portalem RegionTatry.pl. W świetle umowy, obiekt noclegowy zobowiązuje się gwarantować równość ceny za ten sam pokój, z tą samą datą zameldowania i wymeldowania oraz takimi samymi warunkami rezerwacji (nie dotyczy przy umowach partnerskich z obiektem noclegowym).
 
Niezgodności ceny
W przypadku dokonania rezerwacji i stwierdzenia faktu, że w obiekcie noclegowym lub w innym miejscu prezentującym ceny obiektu noclegowego cena jest niższa (przy spełnionych wyżej wymienionych warunkach) różnica w cenie zostanie zwrócona/wyrównana rezerwującemu w obiekcie w którym dokonał rezerwacji. Forma zwrotu/wyrównania różnicy w cenie jest do indywidualnego ustalenia pomiędzy rezerwującym a obiektem noclegowym.

Jeżeli przed dokonaniem rezerwacji zostanie stwierdzony fakt, że w obiekcie noclegowym lub w innym miejscu prezentującym ceny obiektu noclegowego cena jest niższa (przy spełnionych wyżej wymienionych warunkach) prosimy o kontakt z portalem RegionTatry.pl celem obniżenia ceny za pobyt w danym obiekcie noclegowy.
 
Rabaty cenowe
Dążymy, aby ceny oferowane przez nasz portal były maksymalnie dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb gości. Dlatego pragniemy zwrócić uwagę na wiele opcji, które mają znaczny wpływ na końcową cenę rezerwacji. Są to między innymi:
  • zniżki dla dzieci - pobyt dziecka do określonego wieku może być bezpłatny lub objęty dużymi zniżkami - nawet do 80%
  • ceny zależne od ilości osób – cena danego pokoju/apartamentu jest zależna od ilości przebywających w nim osób. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę
  • oferty Last Minute - zniżki ustalane przez właścicieli obiektów w okresie 3 tygodni od dnia dzisiejszego, mogą sięgać nawet do 50%
  • pakiety rabatowe - zniżki ustalane przez właścicieli obiektów, cena zależna od długości pobytu - np: pobyt 5 dni rabat 10%, pobyt 7 dni rabat 14%
Prosimy sprawdzać dostępność wyżej wymienionych opcji w rezerwowanych obiektach. W wielu przypadkach pozwalają one na znaczne obniżenie ceny za pobyt.

 
Firma
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35
kontakt
+48 602 713 300
+48 600 934 800
biuro@regiontatry.pl

copyright © 2016 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
design by fast4net

Napisz do nas
Schowek
Aby przesłać oferty proszę wpisać adres e-mail i kliknąć przycisk wyślij

Oferty do wysyłki
Wyślij ofertę
Aby przesłać oferty proszę wpisać adres e-mail i kliknąć przycisk wyślij

{n_comment}