Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z portalem RegionTatry.pl w zakresie rezerwacji noclegów za pomocą strony internetowej. Dzięki naszemu unikalnemu rozwiązaniu możecie Państwo w łatwy sposób zwiększyć swoje przychody, płacąc jedynie za efekt naszej współpracy. Poniżej prezentujemy zalety naszego systemu oraz formularz zgłoszeniowy, po wysłaniu którego skontaktujemy się z Państwem celem przedstawienia szczegółów współpracy oraz terminu spotkania.
Większe zyski, więcej wolnego czasu dla Ciebie
Dzięki naszemu systemowi rezerwacji noclegów, jesteście Państwo w wygodny i pewny sposób zwiększyć zyski. Rezerwacje dokonywane są systemem on-line w sposób całkowicie zautomatyzowany, bez konieczności angażowania Państwa w ten proces.
Brak opłat za rejestrację i stałych kosztów
Oferujemy bezpłatne dodanie obiektu do naszego systemu rezerwacji, stworzenie unikalnego opisu wraz z tłumaczeniem na języki obce, wsparcie konsultantów, szkolenia przy wdrożeniu oraz pomoc techniczną. Nie pobieramy opłat abonamentowych.
System opłat prowizyjnych
Oferujemy atrakcyjny system rozliczeń prowizyjnych, pobieramy opłaty tylko za zrealizowane rezerwacje. Rozliczenia odbywają się w cyklach miesięcznych. Poprzez Panel Klienta mają Państwo stały dostęp do historii rezerwacji i wszystkich rozliczeń.
Elastyczny i prosty system zarządzania obiektem
Każdy obiekt zarządzany jest poprzez intuicyjny Panel Klienta, który daje rozbudowane możliwości konfiguracji takich elementów jak: zasady działalności, ceny, dostępność pokoi, opcje posiłków, udogodnień, zasady dokonywania i anulowania rezerwacji itp.
Potwierdzenia rezerwacji: SMS,
E-mail
Praktyczny, pewny i innowacyjny system powiadamiania o dokonanych rezerwacjach za pomocą wiadomości SMS i e-mail.
Bezpośrednie rozliczenia
Wszystkie rozliczenia pomiędzy gościem a właścicielem obiektu realizowane są bezpośrednio między nimi.
Prezentacja obiektu
Obiekt prezentowany jest w kompletny i przejrzysty sposób za pomocą takich elementów jak: obszerny opis, galeria zdjęć, filmy, panoramy 360O, lokalizacja na mapie, zasady działalności, udogodnienia, posiłki ...
Prezentacja atrakcji w pobliżu Państwa obiektu
Na stronach portalu wraz z ofertą obiektu, prezentowana jest lista atrakcji turystycznych znajdujących się w najbliższej odległości od niego. Wszystkie wpisy atrakcji posiadają szczegółowy opis, lokalizację na mapie, galerię zdjęć itp.
Oferty Last Minute i rabaty cenowe
Dajemy możliwość samodzielnego kreowania ofert Last Minute oraz rabatów cenowych tworzonych w elastyczny sposób w zależności od długości pobytu, które prezentowane są na głównej stronie portalu.
 

Nazwa obiektu:*
Miasto:*
Kategoria:*
E-mail:*
WWW:
Telefon:*
Uwagi:
Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)

(Pola oznaczone * są wymagane)
Firma
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Kasprowicza 20 / 3
NIP: 736-141-97-35
kontakt
+48 602 713 300
+48 600 934 800
biuro@regiontatry.pl

copyright © 2019 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
design by fast4net

Napisz do nas
Schowek
Aby przesłać oferty proszę wpisać adres e-mail i kliknąć przycisk wyślij

Oferty do wysyłki
Wyślij ofertę
Aby przesłać oferty proszę wpisać adres e-mail i kliknąć przycisk wyślij

{n_comment}