Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaZgłoś swój obiekt
Promuj swoją firmę za darmo - zapraszamy do zamieszczenia informacji o Państwa firmie na stronach portalu RegionTatry.pl w dziale atrakcji turystycznych całkowicie bezpłatnie. Dzięki dużej oglądalności portalu możecie Państwo skutecznie promować swoją działalność.

Poniżej prezentujemy możliwości naszego systemu oraz formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możecie Państwo przesłać informacje o swojej działalności, co umożliwi nam publikację na stronach portalu.
Darmowa prezentacja
Oferujemy darmowy system prezentacji atrakcji turystycznych na stronach portalu RegionTatry.pl w dziale atrakcje. Nie pobieramy żadnych opłat za umieszczenie wpisu w bazie jak również za późniejsze aktualizacje informacji we wpisie. Istnieje możliwość posiadania kilku różnych wpisów jednocześnie.
Prezentacja wpisu
Każda prezentacja może zawierać kompletne informacje dotyczące Państwa działalności. Istnieje możliwość zamieszczenia takich elementów jak: nazwa firmy, adres, telefon stacjonarny i komórkowy, fax, adres e-mail i www, lokalizacje na mapie, galerie zdjęć, filmy, panoramy 360O, opis, cennik, menu, formularz kontaktowy, linki do portali społecznościowych.
Przejrzysta forma
Dzięki przejrzystemu podziałowi prezentowanych wpisów na 12 kategorii głównych i ponad 300 pod kategorii oraz inteligentnej wyszukiwarce, osoba poszukująca atrakcji w naszym regionie ma możliwość w szybki i łatwy sposób na dotarcie do pożądanych informacji.
Prezentacja atrakcji w bazie noclegowej
Dzięki unikalnemu systemowi prezentacji wpisów w bazie noclegowej portalu, turyści mają możliwość zapoznanie się z atrakcjami w najbliższej odległości od obiektu noclegowego już na etapie jego wyboru. Prezentacja odbywa się na interaktywnej mapie (możliwość wyboru kategorii) zamieszczonej w każdym obiekcie noclegowym w portalu RegionTatry.pl
Statystyki wpisu
Każdy zamieszczony wpis posiada własne statystyki prezentujące ilość wyświetleń wpisu, kliknięć na adres www i e-mail oraz ilość wysłanych informacji za pomocą formularza kontaktowego.
 

Nazwa obiektu:*
Miasto:*
Kategoria:*
Kod pocztowy:*
Ulica:*
Telefon:*
GSM:
Fax:
E-mail:*
WWW:
Godziny otwarcia
w sezonie Pn:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Wt:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Śr:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Cz:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Pt:
-
Godziny otwarcia
w sezonie So:
-
Godziny otwarcia
w sezonie Nd:
-
Godziny otwarcia - Opis:
Cennik:
Określ punkt na mapie:
  1. Wpisz adres (np.: Zakopane, Krupówki 1):
      
  2. Lub określ punkt na mapie (lewym przyciskiem myszy):
X:
Y:
Opis:
Uwagi:
Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)

(Pola oznaczone * są wymagane)

Atrakcje Zakopanego

 
Jeśli nasze wakacyjne plany krążą wokół Zakopanego, to warto wiedzieć, że to najsławniejsze w Polsce górskie miasto może nam zaoferować szereg niesamowitych i niezapomnianych atrakcji turystycznych. I to nie tylko takich, które związane są z fantastycznymi elementami górskiej topografii, ponieważ wyprawa drogą na Morskie Oko, następnie na Czarny Staw pod Rysami i Rysy lub szlakiem przez Świstówkę do Doliny Pięciu Stawów Polskich to jedynie kilka ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Dla bardziej ambitnych polecamy wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskiem na szczyt Mnicha

To górskie miasto jest miejscem, w którym łączy się i zaczyna mnóstwo szlaków prowadzących w głąb gór. Punktem startowym są zazwyczaj Kuźnice, które same w sobie stanowią nie lada atrakcje. Zakopane zapewnia również interesujące i absorbujące atrakcje dla dzieci: w lato na czele z parkami linowymi i  wesołym miasteczkiem, które znajduje się na Dolnej Równi Krupowej, zimą z kolei w postaci konnych kuligów oraz mniejszych i większych wyciągów narciarskich. Przez cały rok aktywnie działają baseny i aquaparki, w których można odpocząć po ciężkich wyprawach w góry lub całodziennej jeździe na stokach.

Wśród ogromnego wyboru górskich tras warto zastanowić się nad jedną z najpopularniejszą, która prowadzi przez Dolinę Jaworzynki na Halę Gąsienicową i nad Czarny Staw Gąsienicowy i dalej na Kościelec, skąd w pełnej okazałości prezentuje się Dolina Gąsiennicowa. Na prawdziwych zdobywców gór czeka z kolei Giewont, majestatycznie górujący szczyt z żelaznym krzyżem i ogromnym znaczeniem dla świadomości narodowej Polaków. Turystów chętnych spróbowania swoich sił w większym wyzwaniu może zachęcić Świnica w Tatrach Wysokich, skąd wielu śmiałków próbuje zaatakować Orlą Perć – najtrudniejszy, najbardziej wymagający i przez wielu uważany za najniebezpieczniejszy szlak polskiej części gór.

Jeśli z kolei marzy się nam nieco mniej ambitne podejście (a wręcz bezproblemowy wjazd na szczyt), to można rozważyć opcję kolejki linowej na Kasprowy Wierch. W miesiącach letnich jest ona jednak bardzo oblegana, dlatego jeśli nie zarezerwujemy wcześniej biletów, możemy spędzić długie godziny w oczekiwaniu na wyjazd. Inną popularną kolejką – tym razem szynową – wjedziemy na niewielkie wzniesienie w samym mieście. Gubałówka zachęca nie tylko fantastyczną możliwością podziwiania panoramy Tatr, ale również licznymi atrakcjami na jej szczycie.

Dla osób, które cenią sobie raczej bierny wypoczynek, Zakopane przygotowało między innymi możliwość odwiedzenia takich obiektów kulturowych jak Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi ATMA, poświęcone jednemu z najwybitniejszych i najbardziej znanych polskich kompozytorów; Muzeum Kornela Makuszyńskiego, świetnego polskiego pisarza i Muzeum Tatrzańskie z bogatymi zbiorami i wieloma filiami w okolicach Zakopanego. Na uwagę zasługują również sławne Krupówki i znajdujący się nieopodal park miejski, w którym można spędzić spokoje chwile w centrum miasta, a jednocześnie z dala od jego naturalnego hałasu i zgiełku. Miłośnikom sportu polecana jest z kolei wizyta przy Wielkiej Krokwi – i to nie tylko w zimę, gdy rozgrywane są tam zawody w skokach narciarskich, ale też w lato, kiedy można spokojnie obserwować wbudowany w górski stok obiekt.

 "Tatra Grizzly Project" - więcej o tym projekcie na naszym firmowym FB-FanPage


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net