Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaBaseny termalne Zakopane

Wybierając się w góry warto odwiedzić baseny termalne w Zakopanem. Lecznicza i relaksacyjna moc ciepłych wód termalnych w połączeniu z widokiem na góry to spełnienie marzeń każdego turysty przyjeżdżającego na Podhale. Baseny termalne znajdują się tuż przy granicy ze Słowacją, ale też wiele hoteli ośrodków SPA oferuje korzystanie z term znajdujących się na ich terenie. Świetny wypoczynek dla całej rodziny. Jeżeli więc planujecie przyjazd w Tatry, warto zabrać ze sobą stroje kąpielowe i skorzystać z basenów termalnych w Zakopanem oraz innych miejscowościach na terenie Polski i w Słowacji. Stanowią one bowiem prawdziwą atrakcję regionu. Z oferty skorzystać mogą całe rodziny, grupy oraz osoby indywidualne.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Kąpielisko Szymoszkowa
baseny i aquaparki
34-500 Zakopane, Polana Szymoszkowa 2
Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej jest największym i jedynym na wolnym powietrzu kąpieliskiem w Zakopanem, w sezonie letnim otwarte jest codziennie w godz. 9.00-18.00. Woda pochodzi z odwiertu geotermalnego, ma temperaturę około 30°C, w jej skład wchodzą: wapń, magnez, sód i potas. Dla gości ...

baseny termalne

Aquapark Zakopane

Niewątpliwą atrakcją Podhala jest Aquapark w Zakopanem. Dogodne położenie, łatwy dojazd i największe wodne atrakcje w regionie sprawiają, że aquaparki są bardzo chętnie odwiedzane przez całe rodziny. Na wodne szaleństwo wybierają się tutaj rodzice z dziećmi, ale też grupy wycieczkowe. Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu grupowego do Aquaparku w Zakopanem. Taką opcję posiadają zazwyczaj hotele i pensjonaty, które przyjmują zapisy na wyjazdy grupowe. Tutaj można uczyć się pływać lub szaleć na jednych z największych zjeżdżalniach wodnych w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do aquaparku wybrać się przy okazji pobytu w górach i czerpać pełną radość z tego, co Tatry mają do zaoferowania.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net