Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaBilard w górach - Tatry

Miejsc w Tatrach, gdzie możemy zagrać w bilard jest bardzo dużo. Stoły bilardowe znaleźć można w hotelach, dużych ośrodkach rekreacyjnych, a także licznych barach i pawilonach. Bilard w Tatrach zapewnia fantastyczną zabawę. Rozrywka dla każdego, kto lubi rywalizację i chce się sprawdzić. Stoły bilardowe wynajmować można na godziny. Istnieje możliwość dokonania wcześniejszej rezerwacji wybranego stołu. Obiekty są profesjonalnie oświetlone, wyposażone w dodatkowe kije, regularnie czyszczone. W niektórych ośrodkach istnieje możliwość wynajęcia instruktora gry w bilard. Prezentujemy miejsca gdzie można zagrać w bilard na Podhalu.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Klub bilardowy Monte Rosa
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Nowotarska 8
Bilard Monte Rosa w Zakopanem   Centrum bilardowe wyposażone w 7 stołów (9 FT), znajduje się w obiekcie hotelarsko - gastronomicznym na I piętrze. Sala bilardowa posiada bar o charakterze kawiarnianym, oferujący szeroką gamę alkoholi, drinków oraz różnego rodzaju piwa, jak również napoi ...

bilard

Bilard w Tatrach bilard w górach jest jedną z atrakcji, z których chętnie korzystają młodsi i starsi. Po dniu pełnym aktywności relaks przy stole bilardowym jest prawdziwą przyjemnością. Przy okazji każdy może podszkolić się z różnych technik gry. Stawki za wypożyczenie stołu są z góry ustalone, płatność uiszcza się z góry. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia drinka lub ulubionej przekąski. W klubach i barach grę umila także rytmiczna muzyka. Kluby bilardowe oraz stoły znajdujące się na terenie podhalańskich hoteli i pensjonatów z pewnością umila niejeden wieczór spędzony w górach.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net