szukaj
Snow Dream - skutery śnieżne - sport i rekreacja - skutery śnieżne - Bukowina Tatrzańska

Snow Dream - skutery śnieżne

skutery śnieżne

Trasa
Zapisz
WWW

Mapa
Bukowina Tatrzańska
Wierch Rusiński 22a

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Snow Dream - Bukowina Tatrzańska

Skutery śnieżne? Kuligi? Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego? Bukowina Tatrzańska? SNOW DREAM!
Jeśli masz ochotę na bezpieczne białe szaleństwo lub chcesz zorganizować oryginalną imprezę integracyjną, to jesteś we właściwym miejscu.

Wyprawy na skuterach śnieżnych - Wyprawy z napędem na przyjemność

Co powiesz na wyprawę białymi szlakami rewelacyjnej zabawy z napędem na konie mechaniczne naszych skuterów śnieżnych? Snow Dream zaprasza Cię na przejażdżkę, podczas której płozy zostawią na śniegu ślady Twoich pozytywnych emocji. Scenografia bajkowych krajobrazów Bukowiny przeniesie Cię w rzeczywistość, w której liczy się tylko dobra zabawa.

Skutery śnieżne dla małych i dużych

Jazda na skuterach śnieżnych ze Snow Dream sprawia, że dorośli znów stają się dziećmi, a dzieci czują się jak bohaterowie sportowych przygód. Naszą ofertę optymalnie dostosowujemy do wieku, możliwości i kondycji fizycznej Uczestników wyprawy. Wybieramy trasy o różnej poziomie trudności, aby każdy (bez żadnych wyjątków!) mógł poczuć magię białego szaleństwa.

Skutery śnieżne (nie tylko) dla firm

Snow Dream organizuje wyprawy skuterami śnieżnymi dla Klientów Indywidualnych, rodzin, grup przyjaciół oraz białe eventy integracyjne dla firm. Za każdym razem przygotowujemy indywidualny scenariusz dopasowany do konkretnych potrzeb i preferencji. Uwzględniamy wszystkie życzenia i sami podpowiadamy najciekawsze trasy. Podczas skuterowych wypraw Uczestnicy dają się porwać nie tylko sportowym emocjom, ale także niepowtarzalnej atmosferze. Gwarantujemy, że z nawiązką spełnimy także Twoje oczekiwania.

Proponujemy, m.in.

WHITE TRIPS 
Atrakcyjne wycieczki krajobrazowe (1h), podczas których łączymy przyjemność z jazdy ze "zwiedzaniem" najpiękniejszych zakątków Bukowiny i okolic.

DAY TOURS 
Trzygodzinne wyprawy w ciągu dnia z ogniskiem w plenerze. Po skuterowych szaleństwach organizujemy nastrojowe ognisko, podczas którego rozgrzeje Cię ciepły blask ognia i pyszne góralskie specjały.

NIGHT TOURS
Trzygodzinne wyprawy po zmroku z ogniskiem w plenerze. Pod dachem górskiego nieba pełnego gwiazd jazda na skuterach sprawia jeszcze większą przyjemność. Zanim powiemy Ci dobranoc, zaprosimy Cię na prawdziwą góralską biesiadę.

DLA DZIECI
Krótkie przejażdżki dla najmłodszych łatwymi i maksymalnie bezpiecznymi trasami, które zapewniają dzieciom porcję dobrej zabawy.

GRUPY ZORGANIZOWANE
Oferta (bardzo!) specjalna

Serdecznie zapraszamy po podwójną dawkę białego szaleństwa w czystej postaci

Bezpieczeństwo przez wielkie B

To nasz absolutny priorytet. Aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia, dbamy o najwyższe standardy Nasi doświadczeni instruktorzy przeszkolą Cię w obsłudze i prowadzeniu skuteru, oraz udzielą wszystkich niezbędnych wskazówek. Specjalistyczny, atestowany sprzęt wysokiej klasy: kaski i gogle gwarantują bezpieczną i komfortową jazdę. O bezpieczeństwo dzieci dbamy podwójnie - nie ma tu miejsca na jakiekolwiek, choćby najmniejsze ryzyko!

Serdecznie zapraszamy.
W naszej ofercie również
Snow Dream - kuligi
Snow Dream - kuligi Bukowina Tatrzańska
Snow Dream - kuligi
Góralski Kulig Bukowina Tatrzańska Poczuj magię zabawy w góralskich klimatach: parskanie koni, bajkowe krajobrazy i rozśpiewane lasy... A po powrocie - góralskie przygody kulinarne i muzykowanie przy ognisku! Zimowa jazda Zimą zapraszamy Cię na prawdziwy góralski kulig. Stylowe sanie z rzeźbionymi ...

Galeria zdjęć (4)
Snow Dream - skutery śnieżne - sport i rekreacja - skutery śnieżne - Bukowina Tatrzańska
Snow Dream - skutery śnieżne - sport i rekreacja - skutery śnieżne - Bukowina Tatrzańska
Snow Dream - skutery śnieżne - sport i rekreacja - skutery śnieżne - Bukowina Tatrzańska
Snow Dream - skutery śnieżne - sport i rekreacja - skutery śnieżne - Bukowina Tatrzańska


POLECAMY
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Snow Dream - skutery śnieżne
Bukowina Tatrzańska, Wierch Rusiński 22a