szukaj
Klub DragoN - rozrywka - klub - Czarny Dunajec

Klub DragoN

klub

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Czarny Dunajec
Kolejowa

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Dyskoteka "DragoN" to największa i najdłużej działająca dyskoteka na Podhalu.

Dyskoteka powstała w 1997 roku początkowo pod nazwą "Awra", od tego czasu przeszła wiele modernizacji i ulepszeń z czego największa przebudowa odbyła się w roku 2012 . Podczas tej modernizacji został zmieniony całkowicie wystrój wnętrza oraz cała aparatura oświetleniowa. Główna sala dyskotekowa została podzielona na Salę Dance i Salę Disco w których równocześnie odbywają się dwie różne imprezy.

Na Sali Dance w każdą sobotę imprezy rozkręcają najlepsi DJ-e Podhala często w asyście gości kalibru międzynarodowego. Niesamowite wrażenie robi w całości podświetlany ledowy parkiet, oraz wielkoformatowe artystyczne zdjęcia nad każdą lożą - również podświetlane.
Na Sali Disco goście bawią się przy koncertach na żywo zespołów z Polski i ze świata.
Nad salami znajduję się balkon z kilkoma większymi lożami i indywidualną obsługą barmańską i ochroną - wstęp tylko za okazaniem specjalnego biletu.

Klub Dragon ma do zaoferowania 750m2 nieograniczonej rozrywki w każda sobotę od 20:00 do 4:00 oraz w sezonie (wakacje i ferie) środy od 21:00 do 2:00. Klub DragoN oferuje 300 miejsc siedzących w przyjemnych boksach usytuowanych dookoła parkietu oraz na balkonie.
W dyskotece znajdują się również trzy doskonale wyposażone w szeroki asortyment alkoholi bary obsługiwane przez dziesięciu miłych i sympatycznych barmanów.
W sezonie letnim do dyspozycji oddane są ogródki piwne. Klub Dragon zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa klientów, klub jest strzeżony przez wykwalifikowana i licencjonowaną firmę ochroniarską, cały obiekt również z przylegającym parkingiem na 250 samochodów jest monitorowany 24/h.

W Klubie Dragon bardzo często organizowane są imprezy typu , piana party , popcorn party , fluo party.
Tak więc imprezować na Podhalu tylko w "Dragonie".
Galeria zdjęć (8)
Klub DragoN - rozrywka - klub - Czarny Dunajec
Klub DragoN - rozrywka - klub - Czarny Dunajec
Klub DragoN - rozrywka - klub - Czarny Dunajec
Klub DragoN - rozrywka - klub - Czarny Dunajec
Klub DragoN - rozrywka - klub - Czarny Dunajec
Klub Dragon - Dyskoteka Czarny Dunajec
+3


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Klub DragoN
Czarny Dunajec, Kolejowa