Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Góralski Ślizg - Zakopane

34-500 Zakopane, Plac pod Gubałówką
Telefon:
+48 884 883 331

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja
atrakcje dla dzieci

Położenie na mapie

Opis
Góralski Ślizg - Zakopane, wspaniała zabawa pod Gubałówką

Gigantyczna ośmiotorowa zjeżdżalnia, która zlokalizowana jest na placu tuż pod koleją linowo - terenową na Gubałówkę w Zakopanem dostarczy moc wrażeń małym i dużym. Jest to jedyna tego typu atrakcja na Podhalu.

Radość ze wspólnej zabawy mają tu rodziny z dziećmi, przyjaciele, grupy zorganizowane oraz pary. Można zjeżdżać w tandemie więc najmłodsze pociechy również mogą sprawdzić swoją odwagę i dobrze się bawić ze swoimi rodzicami. Takie interakcje są bardzo cenne i wzmacniają rodzinne więzi. Odrobina rywalizacji dostarczy dodatkowych wrażeń.
Zorganizuj wyścigi, jednocześnie może zjeżdżać aż 8 osób na równoległych torach. Góralski Ślizg to pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, integracje grupy i dużo śmiechu. Już sami nie wiemy kto ma więcej radości, dorośli czy dzieci. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zapraszamy dzieci i dorosłych
26818
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net