Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Joy Ride Bike Park Kluszkowce

34-440 Kluszkowce, Kamieniarska 30 a
Telefon:
+48 602 631 252

WWW:

E-mail:

rowery

Położenie na mapie

Opis
Joy Ride Bike Park Kluszkowce

Świetne miejsce dla wszystkich rowerzystów poszukujących mocnych wrażeń. Zlokalizowany na górze Wdżar w Kluszkowcach Joy Ride Bike Park oferuje trasy o różnym poziomie trudności, wypożyczalnię rowerów zjazdowych i górskich, serwis oraz naukę jazdy ekstremalnej. Od sezonu 2016 zapraszamy na nową trasę zieloną dla początkujących!
W skład kompleksu wchodzą:
  • Downhill
  • A-Line
  • Free ride
  • Wypożyczalnia rowerów
Trasy DH, A-line i free ride się na górze Wdżar w ośrodku Czorsztyn-ski, obsługiwane przez wyciąg krzesełkowy. W sezonie letnim (lipiec/sierpień) oraz w trakcie: Majówki, Bożego Ciała, festiwalu Joy Ride są czynne codziennie, natomiast poza sezonem głównie w weekendy.

Osoby początkujące zachęcamy do skorzystania z MTB Academy - najlepsi instruktorzy w Polsce sprawią, że dynamiczna jazda na rowerze stanie się Twoją nową pasją. W ofercie szkolenie indywidualne, grupowe, obozy oraz wypożyczalnia sprzętu.
1952
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net