Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Snowdoo Adventure - Gubałówka

34-500 Zakopane, Droga Zubka 40
Telefon:
+48 501 575 575

GSM:
+48 501 570 570

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja
wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Snowdoo Adventure & Fun - Gubałówka - Zakopane

Wyprawy i wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Zakopanem na Gubałówce, nasza wypożyczalnia skuterów śnieżnych organizuje codzienne zimowe wyprawy na skuterach w formie snow safari.

W ofercie imprezy integracyjne, eventy zimowe, imprezy dla firm, wyjazdy firmowe, zimowe atrakcje dla grup oraz atrakcje dla dzieci zimą.

Skutery śnieżne to wspaniała forma wypoczynku na świeżym powietrzu, rekreacji i aktywności zimową porą. W sezonie zimowym, każdego dnia w pełni zaangażowani jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie, w najpiękniejszym miejscu w Polsce, mamy doświadczonych i wielojęzycznych instruktorów.

Zorganizowaliśmy setki imprez i wypraw na skuterach oraz quadach. Wiemy jak to robić, aby były frajdą dla uczestników przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Snowdoo to wspaniałą zimowa forma rozrywki dla firm i turystów odpoczywających w górach w Zakopanem.

Zapraszamy na skutery śnieżne w Zakopanem.
12400
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net