Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Gazdówka Pod Lasem

34-511 Kościelisko, Strzelców Podhalańskich 56
Telefon:
+48 18 20 70 228

WWW:

E-mail:

restauracje - gastronomia

Położenie na mapie

Opis
Gazdówka pod lasem znajduje się w odległości 5 km od centrum Zakopanego, w Kościelisku – Kirach. Budzi ona zachwyt malowniczym położeniem w bliskości Doliny Kościeliskiej. W okolicznych lasch i łąkach znajdują się ścieżki zachęcające do spacerów. Miejsce to jest doskonałą całoroczną bazą wypadową w Tatry i na Podhale.

Na miejscu mogą Państwo dobrze zjeść. Serwujemy dania kuchni tradycyjnej, regionalnej, a także dania wegetariańskie. Stylowe, nowe wnętrze z wyrzeźbionymi motywami podhalańskimi zapewnia regionalny klimat. Na parterze znajduje się duża jadalnia z kominkiem i salą taneczną.

Nowo otwarty obiekt jest domem drewnianym wykonanym z płazów, z licznymi drewnianymi elementami architektury podhalańskiej.
Stoi on na kamiennej podmurówce, położony jest na dużym obszarze, co stanowi jego dodatkowy atut. Posiada duży, ogrodzony i monitorowany parking oraz duży ogród, w którym umieszczone zostały takie atrakcje jak  staw rybny oraz zadaszony grill, przez co istnieje możliwość organizacji ognisk z pieczeniem barana, prosiaka i różnych imprez na własnym terenie. 
Oprócz tego organizujemy także kuligi, „posiady” przy muzyce góralskiej, imprezy okolicznościowe (imieniny, bale sylwestrowe itp.), a także szkolenia, konferencje do 80 osób. Istnieje możliwość zorganizowania wycieczek z przewodnikiem, wyjazdów na Słowacje, Spływu Przełomem Dunajca itp.


 
2028
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net