Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Trasa Biegowa w Kościelisku

34-511 Kościelisko, Groń 11
Telefon:
+48 18 20 79 090

narty i snowboard

Położenie na mapie

Opis
Trasy biegowe - KOŚCIELISKO DLA BIEGACZY

Narciarstwo biegowe to jedna z najstarszych dyscyplin zimowych, to także turystyka i rekreacja. Dzisiejszy sprzęt pozwala połączyć zdrowy wysiłek z przyjemnością obcowania z naturą.

Fakt, że w Kościelisku, jednej z kolebek narciarstwa biegowego w Polsce, skąd pochodzi ponad 30 olimpijczyków w tej dyscyplinie, nie było żadnej infrastruktury pozwalającej na uprawianie tej pięknej dyscypliny był bolączką władz jak również lokalnych działaczy sportowych.

Nasze położenie i uksztaltowanie terenu jest wprost idealne do rozwoju tras i centrum narciarstwa biegowego. Mamy, widoki, zaplecze kwater, doskonale warunki klimatyczne. Brakowało nam tylko magnesu by przyciągnąć ludzi w to urocze miejsce. Takim magnesem, mam nadzieję, będą profesjonalnie przygotowane i utrzymywane trasy biegowe – mówi Halina Olejniczak

Obecnie funkcjonuje 10 km trasy, cieszącej się dużym zainteresowaniem. Na przełomie stycznia i lutego Małopolska szkolna liga SZS w biegach narciarskich zapowiedziała chęć zorganizowania zawodów na tych trasach.

Na  trasach spotkać można nie tylko amatorów, ale również zawodników i kluby narciarskie.
 
8930
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net