Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Spiska kraina park linowy

34-441 Niedzica, Widokowa 5
Telefon:
+48 18 307 00 07

GSM:
+48 733 111 118

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
Spiska kraina park linowy


Park linowy niebieski
Zabawa – to co tygryski lubią najbardziej! Pozwól swojemu dziecku oswajać się z wysokością podczas samodzielnego przejścia niebieską trasą parku linowego dla najmłodszych! Troszkę adrenaliny i dużo, dużo frajdy!

Trasa niebieska to miejsce zarezerwowane dla maluchów. Zobacz jak świetnie się bawią pokonując przeszkody i oswajając z wysokością. Dzięki całkowitemu pokryciu trasy siatką twoje dziecko może pokonać ją zupełnie samodzielnie, bez narażenia się na niebezpieczeństwo. Sam możesz udzielać mu rad i wskazówek, służyć pomocną dłonią w trakcie pokonywania kolejnych etapów trasy. Z atrakcji mogą korzystać dzieci między trzecim a dziesiątym rokiem życia. Pozwól swojemu maluchowi uwolnić drzemiące w nim pokłady energii i świetnie się bawić! Samodzielne pokonywanie przeszkód będzie dla niego nie tylko dobrą rozrywką ale i sprawdzianem sprawności.


Park linowy żółty
Najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Żółta trasa to 10 zapewniających dreszczyk emocji przeszkód, które pokonasz zupełnie samodzielnie. Zapinaj uprząż i ruszaj w trasę bez wahania, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Żółta trasa zarezerwowana jest dla dzieci między siódmym a dwunastym rokiem życia. Stosunkowo niewielka wysokość - trzech metrów, nad którą zawieszony jest park linowy, oraz specjalna uprząż i kask, zapewniają bezpieczeństwo i pomagają pokonać barierę wysokości. Każdy Śmiałek decydujący się na przejście, zostaje przeszkolony przez wykwalifikowanego instruktora, tak aby wszystkich przepięć mógł dokonywać samodzielnie. Dziesięć przeszkód zapewnia satysfakcjonującą dawkę emocji, lekką porcję adrenaliny, pozawala rozwinąć sprawność i nade wszystko świetnie się bawić! Przyjdź i sprawdź z czym przyjdzie ci się zmierzy
Cennik
Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie internetowej Spiskiej Krainy www.spiskakraina.pl/cennik
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 20:00

Wtorek
9:00 - 20:00

Środa
9:00 - 20:00

Czwartek
9:00 - 20:00

Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 20:00

Niedziela
9:00 - 20:00Czynne w sezonie wiosenno-letnim.
86
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net