Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaOff Road w górach - Tatry

Dla wszystkich miłośników samochodów terenowych offroad w górach i na Podhalu jest prawdziwą gratką. Specjalnie przygotowane samochody, trasy o różnym stopniu trudności, nauka jazdy w terenie i wiele innych atrakcyjnych zajęć czeka na kierowców o mocnych nerwach. Specjalnie przygotowane do jazdy tereny pozwalają na pokonywanie dużych dystansów, przeprawy przez różnego rodzaju drogi – błotne, kamieniste, piasek, wodę. Świetna oferta spędzenia wolnego czasu w Tatrach nie tylko dla grup, ale dla każdego, kto nie boi się zmierzyć z mocnym silnikiem i trudnym terenem. Wiele firm w Tatrach organizuje ciekawe offroadowe wyprawy.
Wpisz swoją lokalizację aby zobaczyć najbliższe atrakcje
   

Twoja lokalizacja: {ga_adress}

Zakopane - RegionTatry.pl - OFF ROAD 4x4
sport i rekreacja
34-500 Zakopane,
OFF ROAD 4x4 Zakopane i Podhale Proponujemy niezwykłą przygodę spędzoną we wnętrzu aut terenowych, którymi będziemy się przedzierać przez dzikie i niedostępne górskie ostępy. Sprawdź się za kierownicą w nieco innych warunkach. Wszystkie pojazdy przygotowane do walki w trudnym terenie. ...

off road


Off-road w Tatrach
O offroad w górach coraz częściej opierają się imprezy integracyjne. W przejazdach może uczestniczyć każdy, kto chce sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Nad przebiegiem imprez offroadowych czuwają organizatorzy oraz osoby z doświadczeniem. W razie potrzeby można liczyć na pomoc profesjonalistów. Górskie wyprawy samochodami terenowymi to wspaniały pomysł na spędzenie dnia pełnego wrażeń i adrenaliny. Wyprawy w góry samochodami terenowymi i quadami należą do największych atrakcji regionu. Organizatorzy oferują wyprawy jedno, dwu lub trzydniowe, połączone z imprezami integracyjnymi w terenie na obszarze całego Podhala.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net