Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaPuby w górach - Tatry

Obszerna oferta, w skład której wchodzą liczne puby w górach. Propozycje spędzenia ciekawego wieczoru połączonego z degustacją światowej sławy trunków. Puby w Tatrach oferują miejsca siedzące w boksach ale także przy długich ladach barowych. Wyposażone w odbiorniki telewizyjne, w sezonie umożliwiają oglądanie olimpiad, mistrzostw świata, najbardziej oczekiwanych w sezonie meczów. W pubach można zorganizować imprezę dla większej grupy osób. Mile widziani są goście świętujący wieczory kawalerskie i panieńskie. Puby często czynne całą dobę można znaleźć w ekskluzywnych hotelach oraz w centrach miast.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Nocna Miejscówka pizzeria & pub
restauracje - gastronomia
imprezy i rozrywka
34-500 Zakopane, Spyrkówka 4
Pizzeria Nocna Miejscówka w Zakopanem Szukasz dobrej pizzy w Zakopanem? A może nie wiesz gdzie spędzić wieczór? W obu przypadkach odpowiedzią jest Nocna Miejscówka! Zapraszamy do lokalu oraz do składania zamówień telefonicznych (na terenie miasta dowóz ...

puby pizza dostawa na telefon

Puby w Tatrach miejsca, w których można się napić nie tylko dobrego piwa, ale spróbować trunków z całego świata. Tutaj także można napić się mocnej kawy. W pubach często można potańczyć, a także oddać się innym rozrywkom, na przykład grze w bilard. Puby w górach podzielone są na sektory – można siedzieć przy barze, wybrać stolik w głębi lokalu lub zagrać w Darta albo bilard w sektorze dla graczy. Puby znajdujące się na terenie hoteli umożliwiają organizację imprez integracyjnych, wieczorów sportowych. To doskonałe miejsce dla turystów przyjeżdżających w Tatry na weekend oraz tych, którzy chcą zakosztować wieczornej i nocnej rozrywki w górach.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net