Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaPuby Zakopane

Puby w Zakopanem to miejsca, w których można się spotkać z przyjaciółmi, napić się dobrego piwa, a przede wszystkim odetchnąć po dniu pełnym wrażeń związanych z wyprawami w Tatry. Wiele osób przyjeżdża w góry również po to, aby móc się zrelaksować w bardzo klimatycznych pubach. Lokale małe i duże znajdują się w centrum miasta albo też na terenie większych hoteli i pensjonatów. Czynne od godzin południowych do ostatniego klienta chętnie ugoszczą każdego spragnionego turystę. Puby z Zakopanego zapraszają wszystkich koneserów dobrych trunków oraz tych, którzy szukają idealnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi. Tutaj też można zorganizować spotkanie firmowe.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Nocna Miejscówka pizzeria & pub
restauracje - gastronomia
imprezy i rozrywka
34-500 Zakopane, Spyrkówka 4
Pizzeria Nocna Miejscówka w Zakopanem Szukasz dobrej pizzy w Zakopanem? A może nie wiesz gdzie spędzić wieczór? W obu przypadkach odpowiedzią jest Nocna Miejscówka! Zapraszamy do lokalu oraz do składania zamówień telefonicznych (na terenie miasta dowóz ...

puby pizza dostawa na telefon

Bary Zakopane

Niezwykle obszerna oferta barów w Zakopanem. Obejmuje lokale z własnymi ogródkami i placami zabaw, ale także eleganckie bary serwujące dobre trunki i szybkie przekąski na terenie hoteli i pensjonatów. Wśród osób przyjeżdżających w góry, bary cieszą się szczególnym powodzeniem latem. Można w nich napić się chłodnego piwa, kupić lody, frytki i inne przekąski i proste regionalne dania, które lubią i dzieci, i dorośli. Najbardziej popularne bary w Zakopanem są otwarte do późnych godzin nocnych w sezonie letnim i zimowym. Znajdziemy je w małych i dużych miejscowościach. Ekskluzywnych barów o standardzie europejskim można szukać w hotelach słynących na całe Podhale z wysokiego standardu.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net