Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaQuady Zakopane

Organizacja imprez związanych z wyjazdami na quadach z Zakopanego. Możliwość indywidualnego wypożyczenia pojazdu lub zorganizowania kilkuosobowej wycieczki. Zwiedzanie okolic Zakopanego i miejsc najładniejszych krajobrazowa. Wyjazdy pod Tatrami, wyprawy dolinami, a także jazda quadami po specjalnie przygotowanych terenach. Warto wypożyczać quady w Zakopanem jeśli planuje się zwiedzać okolicę. Możliwość wyjazdu z instruktorem oraz organizacji całodniowej wyprawy, której będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Do dyspozycji turystów przyjeżdżających w góry pojazdy jedno i dwu osobowe. Można je wynająć w centrum miasta i okolicznych miejscowościach. Wypożyczenie quadów oferują też niektóre hotele i pensjonaty.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Quadoo Adventure Zakopane
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Zubka 40
Quadoo Adventure jest w samym Zakopanem na Gubałówce, wjazd bezpośrednio samochodem od Kościeliska lub pieszo kolejką PKL z Centrum, na górze widokowy spacer 1200 metrów i jesteście w Quadoo - lider na rynku, nowoczesna firma, ciekawi ludzie - wśród nich Mistrz Polski na quadach 2015 i ...

quady

Off Road Zakopane

Jedyne w swoim rodzaju wyprawy typu off road w Zakopanem. Firmy zajmujące się organizacją wyjazdów samochodami terenowymi w góry. Wyprawy organizowane w niewielkich grupach, wyjazd pod Tatrami z instruktorem, wyznaczonymi trasami. Samochody przystosowane do jazdy w trudnych warunkach. Każdy uczestnik wyprawy off road w Zakopanem może się sprawdzić jako kierowca w warunkach ekstremalnych. Wielkie emocje, prawdziwa adrenalina, nieprzewidywalne sytuacje – wszystko to sprawia, że nawet najkrótsza wyprawa specjalnym, podwyższonym samochodem jest niezapomnianym przeżyciem. Podhale zaprasza na takie właśnie atrakcje. Możliwość zorganizowania wyprawy po najpiękniejszych terenach w okolicach Zakopanego.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net