Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaSauny w górach - Tatry

Sauny w Tatrach. Prezentujemy najlepsze sauny w górach. Zwłaszcza zimą po dniu spędzonym na stokach narciarskich możliwość odprężenia się w saunie bardzo pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Różnorodność ofert dających możliwość wyboru sauny tureckiej(parowe), fińskiej(suche), infrared(podczerwień) czy aromatyczne często połączonych z biczami wodnymi i lodowymi basenami sprawia że każdy odnajdzie pod Tatrami coś odpowiedniego dla siebie. Sauny najczęściej zlokalizowane są w dużych hotelach i pensjonatach oraz przy basenach termalnych w których znajdują się obszerne centra SPA. O dobroczynnych właściwościach sauny nikogo nie trzeba przekonywać - to świetny sposób na oczyszczenie i ujędrnienie skóry, świetnie relaksuje i wzmacnia organizm do walki z infekcjami, wspomaga odchudzanie.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Saunarium w Hotelu Tatra
spa i wellness
34-500 Zakopane, Cyrhla 34
Sauny Hotel Tatra Zakopane Saunarium w Hotelu Tatra oferuje możliwość skorzystania z dwóch saun: parowej i fińskiej (suchej), które pomogą zregenerować siły, odprężyć się, poprawić kondycję skóry oraz poczuć się wyraźnie zrelaksowani i zadowoleni.

sauny

Zakopane - RegionTatry.pl - Centrum Wellness Aqua City Poprad
spa i wellness
058 01 Poprad, Športová 1397/1
Centrum Wellness Aqua City Poprad Największe dwupiętrowe centrum wellness w środkowej Europie. Na powierzchni ponad 1590 m2 będzie się znajdował pełen kontrastów witalny świat pod znakiem żywiołów: ognia i wody. Żywioły te staną się nowym symbolem centrum wellness podzielonego na strefę ...

sauny

Zakopane - RegionTatry.pl - Świat Saun Park wodny Besenova
spa i wellness
034 83 Bešeňová, Bešeňová 136
Świat Saun Park wodny Besenova na Słowacji Odkryj wyjątkowy, świeżo powiększony kompleks saunowy w przepięknym otoczeniu Liptowa w Bešeňovej, ze wspaniałą Świątynią Sauny i jaskinią zapewniającą orzeźwienie. Holistyczny wellness kładący nacisk na troskę o ciało, duszę i umysł jest ...

sauny

Zakopane - RegionTatry.pl - Chillout River Pub
spa i wellness
imprezy i rozrywka
34-520 Poronin, Suche 1C
Chill Out River Pub w Poroninie, to wyjątkowe miejsce na oryginalne imprezy. Tutaj zatańczysz, zrobisz imprezę urodzinową czy wieczór panieński, ale także możesz skorzystać z sauny czy jacuzzi!

kluby puby bary sauny

Zakopane - RegionTatry.pl - Sauna fińska Kubik
spa i wellness
34-500 Zakopane, Pardałówka 19b
Sauna Fińska Kubik Zakopane Zapraszamy do skorzystania z Sauny Fińskiej: Wstęp minimum 2 osoby, cena 20 zł za osobę. Prosimy o zgłoszenie w recepcji minimum godzinę przed wejściem.

sauny


Sauny w Tatrach
Sauny w górskich miejscowościach pod Tatrami ich właściwości i przeznaczenie.
Sauna fińska nazywana też sauną suchą - odpowiednia dla osób, które dobrze znoszą wysokie temperatury rzędu 90 - 100 stopni. Szybkie wyparowanie wody z organizmu powoduje szybsze oczyszczanie skóry. Zabieg 20 minutowy spala około 350kcal. Osoby z problemami z naczynkami krwionośnymi nie powinny korzystać z tego rodzaju sauny.

Sauna turecka nazywana też łaźnią rzymską lub sauną parową - alternatywne rozwiązanie dla osób które nie mogą lub źle znoszą przebywanie w saunie fińskiej. W saunie tureckiej temperatura wynosi od 40 - 60 stopni, przy bardzo wysokiej wilgotności, która może sięgać nawet 100%. Gorąca para powoduje przyjemne uczucie odprężenia. W tego typu saunach mogą być używane olejki aromatyczne lub aromaterapeutyczne, które zwiększają odczucia relaksacyjne.

Sauna infrared nazywana też na podczerwień. To sauna o temperaturze 40 - 60 stopni, i nie występuje w niej para. Sauna jest  bezpiecznie a korzystanie z niej praktycznie nie ma przeciwwskazań. Jest bardzo skuteczna jeżeli chodzi o pozbywanie się z organizmu oprócz wody także tłuszczu, metali ciężkich, kwasów i związków toksycznych. Ciepło wnika w ciało na około 3-4 cm, pocimy się bardziej intensywniej.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net