Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaSnowparki w górach - Tatry

Snowpark to fantastyczne miejsce, z którego bardzo chętnie korzystają szczególnie snowboardziści. W Tatrach istnieje kilka w profesjonalny sposób przygotowanych Snowparków. W zależności od stopnia trudności Snowpark w górach może składać się z kilku lajnów wyposażonych w elementy takie jak rynny, skocznie, trapezy, Hipy, Step-up, Step-down, Big Air, Quarter pipe, Box czy Waterslide. Jednak największą atrakcją takich miejsc, poza nieograniczonym szaleństwem są zawody oraz pokazy umiejętności profesjonalnych snowboardzistów. Dzięki takim akcjom niejeden SnowPark w Tatrach jest traktowany jako bardzo widowiskowa atrakcja. Zazwyczaj są one otwarte dla każdego i niezależnie od wieku i umiejętności każdy narciarz czy snowboardzista może spróbować na nich swoich sił.
Wpisz swoją lokalizację aby zobaczyć najbliższe atrakcje
   

Twoja lokalizacja: {ga_adress}

Zakopane - RegionTatry.pl - Gubałówka Wyciąg & Snowpark Zakopane
narty i snowboard
34-500 Zakopane, Gubałówka
Wyciąg narciarski & Snowpark GOOBAYA Zakopane Gubałówka. Wyciąg orczykowy o długość trasy: 300 m. Różnica wysokości: 70 m. Trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane w godzinach nocnych, oświetlone. Goobaya to snowpark z najpiękniejszym widokiem na Tatry, dostępny z samego centrum ...

wyciągi orczykowe snowparki warunki na stokach

Snowparki w Tatrach snowParki są szczególnie popularne wśród młodzieży. W większości ośrodków proponowane są trzy rodzaje tras o różnych stopniach trudności. Każda z nich obfituje w inne urozmaicenia i przeszkody, które trzeba pokonać. Ponadto do dyspozycji SnowParków oddaje się mini skocznie, które stanowią dodatkowe urozmaicenie dla miłośników białego szaleństwa. Co ciekawe coraz częściej a atrakcji udostępnianych w snowparkach korzysta nie tylko młodzież, ale także osoby starsze, które chcą urozmaicić sobie jazdę na stoku. Liczne SnowParki w Tatrach zapraszają na białe szaleństwo z adrenaliną i pięknymi widokami w tle!

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net