Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaSquash Zakopane

Ci, którzy pragną przyjechać w Tatry, aby pograć w squash w Zakopanem, mają do tego coraz więcej okazji. Po kilka kortów do squasha posiadają tutaj bowiem najlepsze hotele oraz hale sportowe. Gra w squasha może być ciekawym sposobem na spędzenie dnia, kiedy pogoda nie sprzyja wycieczkom w góry. Korty do squasha w Zakopanem można rezerwować na godziny z niewielkim wyprzedzeniem. W przypadku grup lub chęci organizacji mini turnieju, korty można wynająć na cały dzień po dokonaniu wcześniejszych ustaleń. W sezonie letnim i zimowym na miłośników squasha czekają wielkie atrakcje i turniejowe emocje. Korty znajdujące się w hotelach są czynne dla gości przez cały rok.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Squash Zakopane Hotel Skalny
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Pardałówka 3b
Squash Zakopane Hotel Skalny Hala do squasha mieści się w centrum sportu i rekreacji Hotelu*** Skalny. Osoby wypoczywające aktywnie zapraszamy do gry w squasha - sportu, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

squash

Zakopane - RegionTatry.pl - Squash w Hotelu Belvedere
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Droga do Białego 3
Squash - Hotel Belvedere - Zakopane Do dyspozycji dwa korty do squasha oraz wypożyczalnia rakiet. Dla początkujących oferujemy pomocy profesjonalnych instruktorów.

squash


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net