Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaStadiony sportowe w górach - Tatry

Liczne stadiony sportowe w górach zapewniają rozrywkę przez cały rok. Latem organizuje się na nich rozmaite spotkania i imprezy sportowe. Do najbardziej popularnych imprez należą mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stadiony w Tatrach odwiedzają miłośnicy rolek. W sezonie zimowym na stadion można się wybrać żeby pojeździć na łyżwach i zakosztować jazdy po torze. Możliwość organizacji imprez dla miłośników rowerów, biegania lub jazdy na rolkach. Tatrzańskie i podhalańskie stadiony sportowe odgrywają ogromną rolę w propagowaniu sportu i aktywnego wypoczynku.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Stadion lekkoatletyczny COS
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Bronisława Czecha 1
Pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny w Zakopanem. Stadion wraz z boiskiem piłkarskim to najbardziej popularne miejsce treningowe sportowców w Zakopanem, profesjonalnie przygotowana bieżnia to idealne miejsce do uprawiania joggingu.

stadiony sportowe boiska sportowe

Zakopane - RegionTatry.pl - Stadion miejski Orkana
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Orkana 2
Stadion piłkarski należący do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

stadiony sportowe boiska sportowe

Stadiony sportowe w Tatrach stadiony sportowe posiadają ogromne możliwości organizowania imprez sportowych i integracyjnych. Istnieje możliwość udostępnienia przestrzeni firmom prywatnym oraz ośrodkom sportowym. Stadiony sportowe w górach zachęcają do uprawiania sportu każdego, kto lubi biegać, jeździć na rowerze, brać udział w grach drużynowych. Są bardzo popularne wśród osób, które przyjeżdżają by wypocząć w Tatrach, a przy okazji chcą zimą pojeździć na łyżwach, a latem sprawdzić się w organizowanych na terenie stadionów zawodach i konkursach sportowych. Na stadionach istnieje możliwość organizacji imprez zamkniętych i otwartych.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net