Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaStadiony sportowe Zakopane

Stadiony sportowe w Zakopanem i okolicznych miejscowościach to miejsca idealne do organizacji różnorodnych imprez dla miłośników sportu, którzy przyjeżdżają w góry po to, aby aktywnie spędzić czas. Skateparki, boiska do piłki nożnej w tym Orliki, boisk do koszykówki a zimą wyjątkowe lodowisko to tylko niektóre atrakcje, z których mogą korzystać turyści. W sezonie letnim i zimowym na stadionach sportowych w Zakopanem organizowane są liczne imprezy plenerowe z muzyką, wesołym miasteczkiem oraz innymi atrakcjami w tle. Dodatkowo wyposażone są w stanowiska, które idealnie nadają się do rozgrywania zawodów lekkoatletycznych. Podhale może poszczycić się coraz większą ilością nowoczesnych stadionów sportowych.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Stadion lekkoatletyczny COS
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Bronisława Czecha 1
Pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny w Zakopanem. Stadion wraz z boiskiem piłkarskim to najbardziej popularne miejsce treningowe sportowców w Zakopanem, profesjonalnie przygotowana bieżnia to idealne miejsce do uprawiania joggingu.

stadiony sportowe boiska sportowe

Zakopane - RegionTatry.pl - Stadion miejski Orkana
sport i rekreacja
34-500 Zakopane, Orkana 2
Stadion piłkarski należący do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

stadiony sportowe boiska sportowe


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net