Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Fun&Race Rafting Dunajec Poprad

34-460 Szczawnica, Szlachtowa, Jana Pawła II 54
GSM:
+48 501 724 216

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
FUN&RACE RAFTING

Rafting to spływ specjalistycznym pontonem przeznaczonym do raftingu górskiego, spienionym nurtem górskiej rzeki. W trakcie trwania takiego spływu, każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Każdorazowo na pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu.

Rafting na Dunajcu lub rzece Poprad to przygoda, świetna zabawa z dawką adrenaliny. Malownicze okolice, piękne widoki oraz nurt górskiej rzeki, pozostaną na długo w pamięci uczestników. Atrakcje polecamy zarówno dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych jako element imprez integracyjnych jak również dla rodzin i osób lubiących aktywny wypoczynek.

RAFTING na Dunajcu

Dunajec jest jedną z najpiękniejszych rzek Polski, położoną w południowej części kraju. Przepływając przez Pieniny tworzy malowniczy przełom na odcinku między Sromowcami Wyżnymi a Szczawnicą, będąc jednocześnie rzeką graniczną między Polską a Słowacją. Dunajec ma duże znaczenie dla turystyki i rekreacji. Spływ Pienińskim Przełomem Dunajca to atrakcja turystyczna na skalę europejską.


RAFTING na rzece Poprad

Poprad to górska rzeka, mająca swe źródła w Tatrach Słowackich na wysokości niemal 2000 m n.p.m. Poprad tworzy malowniczy przełom rzeczny z licznymi meandrami. Na znacznej długości jest rzeką graniczną, oddzielającą terytoria Polski i Słowacji. Wynosząca 10 km trasa spływu dostarcza wspaniałych widoków, niezapomnianych wrażeń oraz dreszczyku emocji przy pokonywaniu najtrudniejszych odcinków.

RAFTING rzeka Váh – SŁOWACJA

13 km przepięknego odcinka z meandrami pod zamkiem Strečno, stwarza wspaniałe warunki do raftingu. Przede wszystkim na ostatnim, nieuregulowanym odcinku przełomu rzeki Váh, przepływającym przez łańcuch gór Veľká Fatra, pod ruinami zamku Stary Gród Strečno, przez znany odcinek flisacki przy skałach Margita i Besná.

RAFTING rzeka Belá – SŁOWACJA

Wyjątkowy rafting na najbardziej rwącej rzece na Słowacji – Belá, przepływającej przepiękną scenerią przyrody tatrzańskiej bezpośrednio pod szczytem Kriváň. Przezroczysta woda rzeki i dzika przyroda przynosi niezapomniane wrażenia każdemu uczestnikowi. Zgranie załogi jest, w licznych wąskich przejazdach i trudnych punktach, warunkiem koniecznym.
UWAGA: spływ możliwy tylko kwiecień-maj lub po okresach deszczowych!


Terminy w sezonie 2016
spływy pontonowe organizowane są od kwietnia do października
wymagamy wcześniejszej rezerwacji telefonicznej
dla grup zorganizowanych istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godz. rozpoczęcia

Zapewniamy
  • specjalistyczne pontony raftingowe WATS
  • atestowany sprzęt: kamizelki asekuracyjne, wiosła, kaski
  • akcesoria wodoszczelne
  • opiekę instruktora sternika
  • Sprzęt posiada niezbędne certyfikaty i atesty


Zapraszamy
2663
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net