Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
PogodaŚcieżki i trasy rowerowe w górach - Tatry

Z roku na rok powstaje coraz więcej bardzo ciekawych tras dla rowerzystów pod Tatrami. Spora część z nich to trasy rowerowe w górach, gdzie można poruszać się specjalnie wyznaczonymi szlakami. Taka forma rekreacji pozwala na zwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Tatrach i poprawę kondycji fizycznej. Na Podhalu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów przy wejściu do najbardziej popularnych dolin, w tatrzańskich miejscowościach. Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe posiadają własne wypożyczalnie rowerów. Z takiej opcji korzystają całe rodziny. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru z atestowanym fotelikiem dla dziecka.
{google_more_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Joy Ride Bike Park Kluszkowce
rowery
34-440 Kluszkowce, Kamieniarska 30 a
Joy Ride Bike Park Kluszkowce Świetne miejsce dla wszystkich rowerzystów poszukujących mocnych wrażeń. Zlokalizowany na górze Wdżar w Kluszkowcach Joy Ride Bike Park oferuje trasy o różnym poziomie trudności, wypożyczalnię rowerów zjazdowych i górskich, serwis oraz naukę jazdy ekstremalnej. ...

trasy rowerowe wypożyczalnie rowerów trasy downhillowe

Trasy rowerowe w Tatrach na Podhalu różnorodność tras, które można pokonać nie tylko pieszo, ale także na rowerze jest ogromna. W Tatrach jazda na rowerze jest coraz bardziej powszechną formą aktywnego wypoczynku, na uprawianie którego decydują się całe rodziny. Trasy rowerowe w górach są przygotowane w taki sposób, aby można je było pokonać o różnych porach roku. Istnieje także możliwość wybrania określonego stopnia trudności trasy. Dzięki temu nie trzeba mieć naprawdę dobrej kondycji fizycznej, aby móc podziwiać piękne widoki i Tatr podczas przejażdżki na rowerze. Wypożyczalnie i serwisy rowerów są czynne przez cały rok. Istnieje możliwość dowiezienia ich we wskazane miejsce i odebrania w ustalonym terminie.

Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net