Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Le Scandale Zakopane

34-500 Zakopane, ul. Zaruskiego 5
GSM:
+48 501 577 146

WWW:

E-mail:

imprezy i rozrywka

Położenie na mapie

Opis
Klub Le Scandale Zakopane - miejsce, które tętni życiem.

Le Scandale Zakopane to klub, w którym zawsze coś się dzieje. Odbywają się tu wydarzenia kulturalne, w tym koncerty, Live Act’y oraz imprezy. Jest to wyjątkowe miejsce spotkań zarówno dla turystów, jak i mieszkańców Zakopanego. Swoje sety prezentują tu największej sławy DJ’e i artyści. Dobra zabawa gwarantowana.

Le Scandale to nie tylko gwarne i imprezowe miejsce, mianowicie składa się jeszcze z dwóch części. Aperitif Bar jest klimatyczną kawiarnią z kominkiem, w której napijesz się pysznej kawy, lampki wina albo skonsumujesz lunch. Doskonałe miejsce na spotkanie towarzyskie.
Cocktail Room to jedno z nielicznych miejsc w Zakopanem, które może poszczycić się tak zróżnicowaną ofertą alkoholi i drinków. Barmani chętnie dzielą się tu swoją wiedzą i doświadczeniem, serwując najlepsze cocktaile. Zapraszamy.
14865
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net