Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Europejskie Targi Produktów Regionalnych

34-500 Zakopane,
Telefon:
+48 18 20 613 20

WWW:

E-mail:

kultura i folklor

Położenie na mapie

Opis
Europejskie Targi Produktów Regionalnych.

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza na Europejskie Targi Produktów Regionalnych, Które odbywają się w dniach 10 -15 sierpnia w Zakopanem na Dolnej Równi Krupowej.

Podczas Targów zarówno uczestnicy jak i odwiedzający poprzez pokazy, degustacje oraz spotkania mają możliwość dogłębnego zapoznania się z walorami smakowymi oraz odżywczymi tych produktów. Zaś na scenie zobaczyć i posłuchać muzyki, tańca i śpiewu. 

Targi to różnorodność regionów i kultur a w szczególności bogactwo produktów regionalnych, które ze względu na proces produkcji oraz hodowli w naturalnym środowisku zasługują na miano zdrowej żywności.

W ramach III Europejskich Targów Produktów Regionalnych odbyła się konferencja poświęcona 50-leciu Wspólnej Polityki Rolnej współorganizowaną przez Komisję Europejską, Agencją Rynku Rolnego oraz Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury. 

Ważnym elementem Targów są konferencje poświecone tematyce produktów regionalnych w aspekcie szeroko rozumianego rolnictwa, poprzez hodowle, marketing, sprzedaż oraz zapisy legislacyjne. 

Targi to także prezentacja twórców ludowych, ich rękodzieła i twórczości, które przekazywane z pokolenia na pokolenie nadal spotykają się z dużym zainteresowaniem. Podczas Targów odbywają koncerty gwiazd, pokazy kulinarne, konkursy. Ciekawy program zachęca turystów i mieszkańców Podhala do wspólnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy
3587
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net