szukaj
Instruktor narciarstwa i snowboardu Waka - narty - szkoła narciarskia - Zakopane

Instruktor narciarstwa i snowboardu Waka

szkoła narciarskia

Trasa
Zapisz

Mapa
Zakopane
Droga na Szymaszkową 16

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Cennik
Ustalany indywidualnie.
Facebook
E-mail

Wawrzyniec Żelechowski "WAKA" instruktor narciarstwa Zakopane
Na nartach jeżdżę od zawsze, na desce od 15 lat, jestem byłym zawodnikiem narciarstwa alpejskiego (1986 r.-1998r.), snowboardu (2000-2010) oraz instruktorem narciarstwa alpejskiego i snowboardu.
Posiadam piętnastoletnie doświadczenie instruktorskie - głównie w Szkole Narciarskiej Stok w Białce Tatrzańskiej, od wielu lat współpracuje ze Szkołą Podstawową i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego w Łodzi przygotowując jej podopiecznych do Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych w Zakopanem.

Nauczę jazdy na nartach lub snowboardzie – każdego. Zapraszam na szkolenia narciarskie i snowboardowe, proponuję naukę i doskonalenie jazdy na wszystkich poziomach zaawansowania ze szkoleniem sportowym (na tyczkach) oraz freeridowym włącznie. Zapewniam dojazd na stok oraz służę radą w prawidłowym doborze sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Szkolenia indywidualne: Zajęcia zawsze są dostosowane są do indywidualnych potrzeb ucznia. Nawiązanie dobrej relacji z instruktorem pozwala uczniowi skupić się na wykonywanych ćwiczeniach, przez co proces nauki zostaje znacznie skrócony. Zapraszam zarówno dzieciaki i dorosłych w każdym wieku, nigdy nie jest za późno na naukę.

Szkolenia grupowe: Jest to doskonałą formą nauczania dla wszystkich grup zorganizowanych (kolonie, obozy, grupy przyjaciół). Ten rodzaj szkolenia daje możliwość porównywania swoich umiejętności z innymi. Dużą rolę w procesie nauczania grupowego odgrywają dwa czynniki - integracji i rywalizacji, przez co szkolenie staje się ciekawe i efektywne. Poziom zawsze dobierany jest pod kątem umiejętności grupy.

Szkolenia sportowe: Dla osób zaawansowanych, które od narciarstwa lub snowboardu oczekują czegoś więcej proponuję szkolenia sportowe. Jazda na tyczkach daje dodatkową adrenalinę związaną ze sportową rywalizację. Szkolenie obejmuje zjazdy na wydzielonej części stoku z pomiarem czasu oraz rejestracją video pozwalającą na szczegółowa analizę przejazdów.
 
Galeria zdjęć (1)
Instruktor narciarstwa i snowboardu Waka - narty - szkoła narciarskia - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Instruktor narciarstwa i snowboardu Waka
Zakopane, Droga na Szymaszkową 16