Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
OFF ROAD 4x4

34-500 Zakopane,
GSM:
+48 733 550 577

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
OFF ROAD 4x4 Zakopane i Podhale

Proponujemy niezwykłą przygodę spędzoną we wnętrzu aut terenowych, którymi będziemy się przedzierać przez dzikie i niedostępne górskie ostępy.
Sprawdź się za kierownicą w nieco innych warunkach. Wszystkie pojazdy przygotowane do walki w trudnym terenie. Propagujemy szeroko pojęty off road - dla wszystkich.


CENNIK WYPRAW SAMOCHODAMI 4X4:

„MOUNTAINS”-1 -godzinna wyprawa objazdowa samochodem 4X4, cena 300 pln netto - instruktor prowadzi pojazd po naszych górskich terenach, w tym czasie uczestnicy prócz wrażeń płynących z jazdy samochodem terenowym mogą podziwiać malowniczą panoramę Tatr i dzikich ostępów. Możliwość startu wyprawy z Państwa hotelu.

„BIG ROCK” – 1- godzinna wyprawa samochodem 4X4, cena 350 pln netto/samochód. Każdy z uczestników może samodzielnie prowadzić pojazd.

„MUD PARTY”- 3 - godzinna wyprawa samochodem 4x4 , cena 900 pln netto/samochód. W trakcie tej wyprawy oferujemy krótką przerwę przy ognisku w leśnych ostępach i posilenie się przed dalszą jazdą. Koszt posiłku to dodatkowo 15 pln netto od osoby. Każdy z uczestników może samodzielnie prowadzić pojazd.

„ALL 4X4”- całodzienna wyprawa samochodem 4x4,cena 1500 pln netto/samochód. Każdy z uczestników może samodzielnie prowadzić pojazd.
Z uwagi na indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta naszej firmy- jesteśmy otwarci na sugestie oraz propozycje innych wypraw. Jesteśmy w stanie zorganizować wyprawy w różnych interesujących wariantach. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny. Przy zamówieniach dla grup oczywiście duże rabaty.

Serdecznie Zapraszamy
1133
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net