Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
OFF ROAD 4x4

34-500 Zakopane,
GSM:
+48 733 550 577

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
OFF ROAD 4x4 Zakopane i Podhale

Proponujemy niezwykłą przygodę spędzoną we wnętrzu aut terenowych, którymi będziemy się przedzierać przez dzikie i niedostępne górskie ostępy.
Sprawdź się za kierownicą w nieco innych warunkach. Wszystkie pojazdy przygotowane do walki w trudnym terenie. Propagujemy szeroko pojęty off road - dla wszystkich.


CENNIK WYPRAW SAMOCHODAMI 4X4:

„MOUNTAINS”-1 -godzinna wyprawa objazdowa samochodem 4X4, cena 300 pln netto - instruktor prowadzi pojazd po naszych górskich terenach, w tym czasie uczestnicy prócz wrażeń płynących z jazdy samochodem terenowym mogą podziwiać malowniczą panoramę Tatr i dzikich ostępów. Możliwość startu wyprawy z Państwa hotelu.

„BIG ROCK” – 1- godzinna wyprawa samochodem 4X4, cena 350 pln netto/samochód. Każdy z uczestników może samodzielnie prowadzić pojazd.

„MUD PARTY”- 3 - godzinna wyprawa samochodem 4x4 , cena 900 pln netto/samochód. W trakcie tej wyprawy oferujemy krótką przerwę przy ognisku w leśnych ostępach i posilenie się przed dalszą jazdą. Koszt posiłku to dodatkowo 15 pln netto od osoby. Każdy z uczestników może samodzielnie prowadzić pojazd.

„ALL 4X4”- całodzienna wyprawa samochodem 4x4,cena 1500 pln netto/samochód. Każdy z uczestników może samodzielnie prowadzić pojazd.
Z uwagi na indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta naszej firmy- jesteśmy otwarci na sugestie oraz propozycje innych wypraw. Jesteśmy w stanie zorganizować wyprawy w różnych interesujących wariantach. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny. Przy zamówieniach dla grup oczywiście duże rabaty.

Serdecznie Zapraszamy
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Adres e-mail:*
Imię i nazwisko:
Telefon:

Treść zapytania:*
Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14):

OFF ROAD 4x4
offroadzakopane@gmail.com

Pola oznaczone * są wymagane

747
Wyświetleń:


Atrakcje w miastach
Sprawdź atrakcje turystyczne w miastach:

Atrakcje turystyczne Podhala


Największe atrakcje w górach czekają na wszystkich tych, którzy szukają nie tylko aktywności na świeżym powietrzu, ale też relaksu w zaciszu SPA. Osoby przyjeżdżające na Podhale czeka szereg przyjemności – rozrywka w najlepszym wydaniu! Tylko od Was zależy jak spędzicie swój urlop w górach. Do wyboru są najbardziej popularne atrakcje turystyczne Podhala w tym regionalne restauracje.  Urlop spędzany na Podhalu może być wspaniałym czasem dla ludzi aktywnych oraz tych, którzy planują wypocząć. Spragnieni ruchu mają do wyboru baseny termalne i aquaparki, a zimą narty i snowboard.

Atrakcje turystyczne pod Tatrami  to jednak nie tylko najbardziej popularne zimą skutery śnieżne, a latem spływ przełomem Dunajca i quady. Atrakcje Podhala to także szeroko pojęta kultura, miejsca i imprezy dla dzieci, a przede wszystkim liczne imprezy i wycieczki organizowane dla całych rodzin. Firmy działające na terenie Podhala stale poszerzają ofertę atrakcji, wyjazdów, a także imprez z dużą dawką adrenaliny w tle. Chętni mogą zdecydować się na podróże przez góry, które umilają swoimi opowieściami doświadczeni przewodnicy tatrzańscy. Z pewnością największe atrakcje w górach znajdują się nie tylko na nizinach, ale też w schroniskach i wszędzie tam, gdzie można dostać się kolejką górską. Na chętnych czekają zorganizowane wycieczki jednodniowe i przyjemności w postaci kuligów, biesiad przy ognisku oraz imprez regionalnych. Turyści mogą korzystać z oferty tatrzańskich hoteli, pensjonatów i ośrodków rekreacyjno-sportowych.

Pojęcia takie jak sport i rekreacja nabierają w Tatrach zupełnie nowego znaczenia. Tatrzańską ofertę atrakcji sportowych można podzielić na dwie kategorie – dla amatorów mocnych wrażeń oraz tych, którzy w górach cenią nie tylko możliwość aktywnego wypoczynku. Coraz częściej można się załapać na bardzo atrakcyjne propozycje ośrodków z kategorii spa i wellness. Fantastyczne zabiegi, dogodne warunki cenowe, a przede wszystkim gwarancja spokoju i pełnego odprężenia są kuszącą perspektywą dla osób przepracowanych, planujących wypoczynek pod Tatrami i na Podhalu.
 


Atrakcje - na skróty
Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net