Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Paintme - Paintball

34-500 Zakopane, Piłsudskiego 28
GSM:
+48 880 750 339

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
Paintball Zakopane

Planując wyjazd do Zakopanego zastanawiasz się pewnie, co jeszcze można robić oprócz zwiedzania Krupówek. Na Kasprowym byłeś, pod skocznią też. Gubałówkę to się z Krupówkami zaliczy… Chodzić cały dzień po górach to nie dla Ciebie?
Jesteś głodny ekstremalnych doznań? A może chcesz  przeżyć coś nowego – ciekawie i w granicach rozsądku spędzić wolny czas?

U NAS ZNAJDZIESZ OFERTĘ KTÓRA TRAFI W TWOJE POTRZEBY!

Paintball
 
Paintball to rodzaj gry zespołowej, przy użyciu markerów (urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej), które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad powoduje jego eliminację z gry.

Strzelnice
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy także kilka stanowisk strzeleckich.  Swoich sił będziecie mogli spróbować w strzelaniu z wiatrówek, łuków oraz markerów Paintballowych
 
Wspinaczka skałkowa

Wspinaczka jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów ekstremalnych. Każda z osób, która chce poznać smak wspinaczki przechodzi szkolenie pod okiem naszych instruktorów i w pełnej asekuracji rusza na szczyt. Aby wszyscy byli zadowoleni proponujemy różne drogi o zróżnicowanym poziomie trudności.  Istnieje również możliwość wspinaczki na sztucznej ściance wspinaczkowej.
 
7433
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net