Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Park Przygody Gubałówka - ADVENTURE Park

34-500 Zakopane, Gubałówka 9/1
Telefon:
+48 880 750 339

GSM:
+48 692 849 611

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
Park Przygody Adventure Zakopane Gubałówka to bardzo popularne miejsce w Zakopanem! Na Gubałówce można szaleć o każdej porze roku, latem w parku linowym a na amatorów mocnych wrażeń czeka zorba, wyprawy na quadach i park paintball. Zimą wyprawy na skuterach śnieżnych. Imprezy integracyjne, ogniska, przejazdy wozami konnymi lub kulig organizowane są przez właścicieli o każdej porze roku.

Park zapewnia pełne emocji atrakcje na szczycie Gubałówki - można skoczyć z 14-metrowej wieży, zjechać najdłuższą tyrolką w Polsce i wspiąć się na 12-metrową ściankę. Dotrzeć tutaj można pieszo szlakiem lub wjechać jedną z kolejek – Szymoszkową, Butorowy Wierch, PLK. Przed tymi, którzy dotrą do Parku Przygody otwiera się możliwość aktywnego spędzenia czasu i skorzystania z atrakcji w pełnym tego słowa znaczeniu. Na dorosłych i na dzieci czekają atrakcje w postaci dwóch parków linowych. Duży Park Linowy i jedna z najdłuższych w Polsce tyrolka zaaranżowane są tak, aby dać maksimum zabawy i możliwość sprawdzenia swojej kondycji fizycznej.

Park Linowy Junior to z kolei wspaniała i zupełnie bezpieczna zabawa dla najmłodszych. Turyści o mocnych nerwach mają okazję sprawdzić się wykonując skok z 14-metrowej wieży – ogromne przeżycia i ogromny zastrzyk adrenaliny gwarantowany! Jedną z największych atrakcji dla młodzieży i dorosłych jest magiczna dwuosobowa kula Zorba tocząca się po zboczu Gubałówki. Wielkie emocje i niezapomniane wrażenia, których nie można ani pominąć, ani zapomnieć!

Segway - każdy może sprawdzić się w jeździe na segway'u - coraz bardziej popularne i coraz częściej spotykane na ulicach i deptakach turystycznych miast.  Ten dwuśladowy jednoosobowy pojazd elektryczny, który jest  zasilany akumulatorami i kontrolowany przez komputer odpowiadający za utrzymanie równowagi daje wiele radości z jazdy - prędkości rozwijane są do 20 km/h

Z atrakcji Parku Przygody ADVENTURE mogą korzystać wszyscy! Specjalne pakiety i ciekawe oferty przygotowane są dla rodzin, szkół, zorganizowanych grup. Tylko w tym miejscu na Gubałówce istnieje możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej dla firm oraz wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, a park linowy nocą to doskonała okazja do tego, aby się sprawdzić i zaprezentować swoje umiejętności. Moc atrakcji na Gubałówce przez cały rok – skutery śnieżne, quady, paintball. Bezpieczną zabawę i wsparcie psychiczne przed wyruszeniem po przygodę zapewniają przeszkoleni, doświadczeni instruktorzy. Personel pracujący na terenie Parku Adventure mówi również w języku angielskim.

Świetna zabawa, prawdziwe emocje i piękny widok roztaczający się z Gubałówki na Zakopane i okolice to zaledwie kilka powodów, dla których warto wybrać się do Parku Przygody ADVENTURE!

 
Cennik
Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie parku: cennik
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:30 - 18:00

Wtorek
9:30 - 18:00

Środa
9:30 - 18:00

Czwartek
9:30 - 18:00

Piątek
9:30 - 18:00

Sobota
9:30 - 18:00

Niedziela
9:30 - 18:00


23200
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net