Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kids Park Szymoszkowa

34-500 Zakopane, Polana Szymoszkowa 2
Telefon:
+48 18 20 17 230

GSM:
+48 537 394 077

WWW:

E-mail:

narty i snowboard
atrakcje dla dzieci

Położenie na mapie

Opis
Kids Park Szymoszkowa w Zakopanem stworzony został z myślą o najmłodszych narciarzach i snowboardzistach. Najnowsza oferta dotyczy osób, które chcą spędzić urlop w górach razem ze swoimi dziećmi, a przy tym w pełni korzystać ze szkolenia narciarskiego lub snowboardowego oraz wszystkich atrakcji, które oferuje nasza stacja narciarska. Kids Park Szymoszkowa jest najlepszym miejscem dla wszystkich dzieci, które chcą nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie i jednocześnie dobrze się przy tym bawić. Nasi instruktorzy oraz mnóstwo innych atrakcji czekają na Ciebie i na Twoje dzieci!

Kids Park Szymoszkowa usytuowany jest koło wyciągu krzeselkowego na Polanie Szymoszkowej. Dla najmłodszych klientów ośrodka narciarskiego Polana Szymoszkowa mamy przygotowany „Magiczny Dywan“ i dużo innych zabawnych i ciekawych alternatyw.

Rodzice mogą swobodnie zjeżdżac na nartach lub snowboardzie i oglądać swoje dzieci z wyciagu krzesełkowego w tym samym czasie. Nasi profesjonalni instruktorzy z przedszkola Kids Park Szymoszkowa zadbają o dzieci podczas gdy Państwo będziecie korzystali ze sportowych atrakcji.

Wszystkie ćwiczenia oraz program kursu zgodne są z programem nauczania narciarstwa zjazdowego PZN, wspierane specjalistycznymi publikacjami z zakresu nauczania dzieci i młodzieży oraz naszym doświadczeniem.

Nasze atuty:
  • stosujemy nowoczesne technologie używane w ośrodkach alpejskich – nauka z akcentem zabawy
  • dzieci są pod opieką doświadczonych instruktorów dzięki czemu możesz korzystać z tras narciarskich nie martwiąc się o swoje dzieci
  • rownówaga w zjeżdżaniu na nartach/ snowboardzie i przerwy na zabawę
  • dzieci uczą się krok po kroku jazdy na stokach narciarskich
  • dzieci przydzielane są do grup w zależności od wieku i umiejętności
  • używanie” magicznego dywanu“ – zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa
  • wydzielony fragment stoku, na którym są szkolone dzieci – dzieci są bezpieczne i pod nadzorem
Jazdę i szkolenie narciarskie/snowboardowe zaczynamy z dziećmi w małych grupach lub indywidualnie pod opieką instruktora specjalizującego się w szkoleniu najmłodszych.
Nasi uczniowie wymagają specjalnie dla nich przygotowanego programu szkolenia i metod nauczania. Wiemy doskonale, że najlepszą metodą uczenia dzieci jest nauka poprzez zabawę. Chcemy, by narciarstwo i snowboard kojarzyło im się z ogromną frajdą i sprawiało im jak najwięcej radości. Nie zapominamy jednak o technice jazdy i zasadach bezpiecznego zachowania na stoku.

Szkolenie wspomagane jest użyciem wielu pomocy dydaktycznych, tak aby przekonać dzieci, że narciarstwo może sprawiać dużo przyjemności. Właśnie dlatego stosujemy szeroki wachlarz ćwiczeń i zadań, które wykonywane są indywidualnie, w parach oraz grupowo. Zajęcia dla najmłodszych przeplatane są zabawami ruchowymi. Czas ćwiczeń i ich ilość jest dostosowana do możliwości maluchów. Grupy dziecięce dobierane są pod względem wieku i umiejętności.
Wszystkie ćwiczenia oraz program kursu zgodne są z programem nauczania narciarstwa zjazdowego PZN, wspierane specjalistycznymi publikacjami z zakresu nauczania dzieci i młodzieży oraz naszym doświadczeniem.

BEZPIECZEŃSTWO
Dbamy o to, żeby wszystkie dzieci na naszych kursach jeździły w kaskach oraz w oznakowanych kamizelkach odblaskowych, dzięki którym z daleka widoczne są na stoku.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 18:00

Wtorek
9:00 - 18:00

Środa
9:00 - 18:00

Czwartek
9:00 - 18:00

Piątek
9:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 18:00

Niedziela
9:00 - 18:00


11897
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net