Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Górskie Rzeki - na ryby z przewodnikiem wędkarskim

34-500 Zakopane,
GSM:
+48 512 619 452

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
Górskie Rzeki - na ryby z przewodnikiem wędkarskim

Działamy pod nazwą Górskie Rzeki zajmując się organizacją różnych rodzajów wypraw wędkarskich. Począwszy od nauki łowienia ryb dla dzieci oraz dorosłych, poprzez przewodnictwo dla osób już potrafiących łowić a na wyprawach zagranicznych kończąc.
Zorganizowaliśmy już wiele udanych imprez do krajów takich jak Austria, Słowenia czy Słowacja. Jesteśmy na rynku wędkarskim od wielu lat. W tym czasie zdążyliśmy wypracować sobie renomę, która gwarantuje pełnię zadowolenia z uczestnictwa w naszych wyprawach wędkarskich. Nasz przewodnik udziela się również od kilku ładnych lat w największych Polskich pismach dla wędkarzy. Obsługujemy również grupy zorganizowane.

Posiadamy profesjonalną bazę wędkarską położoną nad Przełomem Białki w Nowej Białej u brzegu Alpejskiej rzeki Białki. Dla naszych klientów organizujemy sprzęt do łowienia, licencję, opiekę przewodnika a także dojazd na łowisko, noclegi i wyżywienie. Tak więc działamy kompleksowo.

Nauka wędkarstwa muchowego dla dzieci
Masz dziecko które chciało by się nauczyć łowienia ryb metodą muchową? Lepiej trafić nie mogłeś. Wypracowaliśmy swój własny, autorski system szkolenia wędkarskiego. Nasz przewodnik rozmawia również w języku angielskim, więc zapraszamy także obcokrajowców.

Czekamy na ciebie !
Cennik
Ceny uzgadniamy indywidualnie przed każdą wyprawą. Zapraszamy do współpracy.
897
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net