Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Quadoo Adventure Zakopane

34-500 Zakopane, Zubka 40
GSM:
+48 501 575 575

WWW:

E-mail:

sport i rekreacja

Położenie na mapie

Opis
Quadoo Adventure jest w samym Zakopanem na Gubałówce, wjazd bezpośrednio samochodem od Kościeliska lub pieszo kolejką PKL z Centrum, na górze widokowy spacer 1200 metrów i jesteście w Quadoo - lider na rynku, nowoczesna firma, ciekawi ludzie - wśród nich Mistrz Polski na quadach 2015 i 2017.

Organizujemy wyprawy na quadach w Zakopanem i wyprawy na skuterach śnieżnych zimą. Nasza oferta to wycieczki widokowe i wyprawy na quadach oraz imprezy integracyjne, które organizujemy dla firm w Zakopanem . Posiadamy własne quady ATV i czterokołowce 4x4 - organizujemy imprezy offroad dla firm w Zakopanem oraz wyjazdy firmowe i eventy. Obsługujemy tysiące turystów, firmy eventowe, korporacje, biura turystyczne, biura podróży. Działamy jako wypożyczalnia quadów oraz organizator imprez w Zakopanem na Gubałówce i Kościelisku.

Quady, rowery i skutery śnieżne to nasza pasja i nie jest to przypadek, że jesteśmy liderem na rynku Zakopanego - pracowaliśmy na to 16 lat. Jak doświadczona firma eventowa gwarantujemy profesjonalną, poświęcenie i pełne zaangażowanie. Naszą bazą jest Zakopane, a konkretnie Gubałówka, tutaj mamy najlepsze trasy, miłych i pomocnych pracowników oraz najwyższe standardy usługi i obsługi  -zobacz opinie o Quadoo.

Zapraszamy
11757
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net