Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Instruktor narciarstwa i snowboardu Waka

34-500 Zakopane, Droga na Szymaszkową 16
GSM:
+48 692 574 132

E-mail:

narty i snowboard

Położenie na mapie

Opis
Wawrzyniec Żelechowski "WAKA" instruktor narciarstwa Zakopane
Na nartach jeżdżę od zawsze, na desce od 15 lat, jestem byłym zawodnikiem narciarstwa alpejskiego (1986 r.-1998r.), snowboardu (2000-2010) oraz instruktorem narciarstwa alpejskiego i snowboardu.
Posiadam piętnastoletnie doświadczenie instruktorskie - głównie w Szkole Narciarskiej Stok w Białce Tatrzańskiej, od wielu lat współpracuje ze Szkołą Podstawową i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego w Łodzi przygotowując jej podopiecznych do Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych w Zakopanem.

Nauczę jazdy na nartach lub snowboardzie – każdego. Zapraszam na szkolenia narciarskie i snowboardowe, proponuję naukę i doskonalenie jazdy na wszystkich poziomach zaawansowania ze szkoleniem sportowym (na tyczkach) oraz freeridowym włącznie. Zapewniam dojazd na stok oraz służę radą w prawidłowym doborze sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Szkolenia indywidualne: Zajęcia zawsze są dostosowane są do indywidualnych potrzeb ucznia. Nawiązanie dobrej relacji z instruktorem pozwala uczniowi skupić się na wykonywanych ćwiczeniach, przez co proces nauki zostaje znacznie skrócony. Zapraszam zarówno dzieciaki i dorosłych w każdym wieku, nigdy nie jest za późno na naukę.

Szkolenia grupowe: Jest to doskonałą formą nauczania dla wszystkich grup zorganizowanych (kolonie, obozy, grupy przyjaciół). Ten rodzaj szkolenia daje możliwość porównywania swoich umiejętności z innymi. Dużą rolę w procesie nauczania grupowego odgrywają dwa czynniki - integracji i rywalizacji, przez co szkolenie staje się ciekawe i efektywne. Poziom zawsze dobierany jest pod kątem umiejętności grupy.

Szkolenia sportowe: Dla osób zaawansowanych, które od narciarstwa lub snowboardu oczekują czegoś więcej proponuję szkolenia sportowe. Jazda na tyczkach daje dodatkową adrenalinę związaną ze sportową rywalizację. Szkolenie obejmuje zjazdy na wydzielonej części stoku z pomiarem czasu oraz rejestracją video pozwalającą na szczegółowa analizę przejazdów.
 
Cennik
Ustalany indywidualnie.
7896
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net