Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Aqua Park Zakopane - nauka pływania

34-500 Zakopane, Jagiellońska 31
Telefon:
+48 18 20 25 815

WWW:

E-mail:

baseny i aquaparki

Położenie na mapie

Opis
Aqua park Zakopane - nauka pływania

Pływanie zaliczane jest do najzdrowszych i najbardziej wszechstronnych ćwiczeń fizycznych. Umiejętność pływania pozwala na bezpieczne spędzanie czasu nad wodą oraz uczestnictwo w zabawach i atrakcjach wodnych.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia nauki pływania w Aquaparku Zakopane, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów dla których pływanie jest sensem życia.

W ofercie posiadamy usługę indywidualnej oraz grupowej nauki i doskonalenia pływania. Termin i częstotliwość zajęć dostosowujemy do Państwa. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zajęć jest grupa minimum 3 osób.

Zajęcia pływania niemowląt BĄBELKI PŁYWAJĄ przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 miesięcy. To zajęcia w wodzie prowadzone w formie zabawy ruchowej ukierunkowane na pełne oswojenie dziecka z wodą, naukę oddychania, leżenia na wodzie, zanurzania oraz poślizgów, a także prawidłowych ruchów lokomocyjnych w wodzie. Zajęcia odbywają się tylko i wyłącznie w parze rodzic – dziecko.
2633
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net