Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Szkoła pływania PŁETWAL

34-500 Zakopane, Bronisława Czecha 1
Telefon:
+48 601 453 404

GSM:
+48 605 075 837

WWW:

E-mail:

baseny i aquaparki

Położenie na mapie

Opis
Szkoła Pływania Płetwal Zakopane powstała w 1995 roku.

Jej założycielem jest Maciej Haras, były członek kadry narodowej w pływaniu,wielokrotny mistrz Polski seniorów, medalista imprez krajowych i międzynarodowych , trener i nauczyciel wychowania fizycznego. Początkowo Płetwal Zakopane składał się tylko z jednej grupy kilkunastu dzieci uczących się pływania. W kolejnych latach Szkoła Pływania coraz bardziej się rozrastała zrzeszając kolejnych członków. Od 2002 roku wspólnie z Maciejem Harasem treningi prowadzi Marcin Dyląg trener pływania i nauczyciel wychowania fizycznego. Szkoła Pływania Płetwal Zakopane ma największe doświadczenie w nauce i doskonaleniu pływania na Podhalu.

Od 2007 roku prowadzimy również zajęcia dla dorosłych z podziałem na dwie grupy umiejętności.

Szkoła Pływania Płetwal prowadzi zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Treningi odbywają się dla każdej grupy dwa razy w tygodniu . Grupy początkujące mają zajęcia na małym basenie dostosowanym do nauki pływania. Grupy zaawansowane trenują na basenie 25 metrowym.

Płetwal Zakopane organizuje również obozy pływackie połączone z nauką i doiskonaleniem gry w tenisa ziemnego. 
Cennik
Sekcja dziecięca uczestnicząca w treningach 2 razy w tygodniu 90 zł - abonament miesięczny - który zawiera 4 lekcje pływania w miesiącu. Opłata za każdą następną lekcję pływania w miesiącu wynosi 22 zł.

Sekcja dziecięca uczestnicząca w treningach 1 raz w tygodniu 80 zł - abonament miesięczny - który zawiera 3 lekcje pływania w miesiącu. Opłata za każdą następną lekcję pływania w miesiącu wynosi 22 zł.

Nieobecność na zajęciach można odrobić w innej grupie po wcześniejszym ustaleniu z trenerami.
6989
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net