Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Salon fryzjerski Bizarre Zakopane

34-500 Zakopane, Balzera 21d
Telefon:
+48 18 20 22 332

GSM:
+48 666 046 122

WWW:

E-mail:

uroda

Położenie na mapie

Opis
Salon fryzjerski Bizarre Zakopane

Salon fryzjerski BIZARRE Hair Vision powstał z inicjatywy Sławomira Zasłonka oraz Daniela Kaska, ludzi których połączyła wspólna pasja i chęć tworzenia niepowtarzalnych kreacji. Tajniki fryzjerstwa zgłębiali za granicą, w najbardziej renomowanych akademiach na świecie: VIDAL SASSOON, Mahogany Hair, TONI&GUY.

Od niedawna oferta Hotelu Grand Nosalowy Dwór rozwinęła się o kolejną usługę dla urody. We wnętrzach La Perla SPA powstał salon fryzjerski jednej z najbardziej znanych warszawskich marek.

Międzynarodowe doświadczenie stylistów BIZARRE to poziom zawodowstwa niedostępny dotąd w Zakopanem. Ciągłe poszukiwanie inspiracji, ciągła nauka siebie i drugiego człowieka tak, aby dobrze odczytać jego potrzeby to ich misja, która sprawia, że „praca” staje się sztuką. Swój kunszt udowodnili wielokrotnie, biorąc udział w metamorfozach kobiet dla czołowych polskich magazynów i programów telewizyjnych. Czy w Zakopanem uda się powtórzyć sukces? Z pewnością warto odwiedzić nowy salon BIZARRE, aby przekonać się gdzie jest jego sekret.
 
3393
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net