Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Polski spływ przełomem Dunajca Prestige

34-500 Zakopane, Kościuszki 10
Telefon:
+48 18 54 240 10

GSM:
+48 600 313 169

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Wycieczka na polski spływ przełomem Dunajca z Biurem podróży Prestige

Spływ przełomem Dunajca odbywa się na tradycyjnych drewnianych tratwach. Trasa ma długość 18 km i biegnie malowniczymi zakolami wyżłobionymi przez rzekę w wapiennych skałach. Największymi atrakcjami spływu są przepiękne widoki oraz niesamowite opowieści, anegdoty i legendy snute przez flisaków.
Podczas prystanku w Niedzicy w drodze na spływ istnieje możliwość zwiedzania średniowiecznego zamku z XIII w wraz z wieżą widokową z której podziwiać można przepiękne widoki na Pieniny, Tatry, Beskidy oraz czorsztyński zbiornik wodny wraz z zaporą. Legenda głosi, że na zamku po dziś dzień pozostaje ukryty skarb Inków. Sam zamek "wystąpił" w znanych polskich filmach: "Janosiku"  i "Wakacjach z duchami".
W drodze powrotnej program przewiduje zwiedzanie gotyckiego drewnianego kościółka pw. św. Michała Archanioła, wybudowanego w XV w z drzewa modrzewiowego bez użycia ani jednego gwoździa. Wewnątrz można podziwiać doskonale zachowane polichromie. Tutaj rownież kręcono sceny do "Janosika" - ślub z Maryną. Kościół jest zabytkiem najwyższej klasy "0" wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Zapewniamy najlepszych pilotów wycieczek, klimatyzowane i nowoczesne autokary, wycieczka odbywa się bez pośpiechu i pełna jest ciekawych opowieści, jest czas na zwiedzanie i pamiątkowe zdjęcia. Państwa zadowolenie i najwyższa jakość świadczonych usług jest naszym głównym celem podczas każdej wycieczki.

Program:
 • wyjazd z Zakopanego (parking autokarowy przy dolnych Alejach 3 Maja)
 • przejazd do Niedzicy i możliwość zwiedzania zamku lub zapory wodnej
 • przejazd autokarem do przystani flisackiej w Kątach
 • spływ rzeką Dunajec do Szczawnicy (ok. 2 godziny)
 • czas wolny (ok. 1 godzina)
 • przejazd do Dębna Podhalańskiego i zwiedzanie drewnianego kościoła
 • powrót do Zakopanego
Dodatkowo płatne:
 • Bilet wstępu do zamku w Niedzicy i wozowni: dorośli 19 zł, dzieci 14 zł
 • Bilet wstępu do kościoła w Dębnie Podhalańskim: 2 zł
Serdecznie zapraszamy
Cennik
115 zł dorośli, studenci, dzieci powyżej 10 lat; 90 zł dzieci 2-10 lat; cena wycieczki zawiera: transport, opiekę pilota, bilet na spływ. Dodatkowo płatne wstępy na zamek i do kościoła
8068
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
 • Jak dodać wpis do portalu
 • Panel zmian - noclegi
 • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net