Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Spływ przełomem Dunajca - TRIOTRAVEL

34-500 Zakopane, Kościuszki
GSM:
+48 881 201 205

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Spływ Dunajcem z Zakopanego

Proponujemy Państwu siedmio-godzinną wycieczkę na spływ tratwami przełomem Dunajca. Niezapomniane wrażenia, wspaniałe widoki i cudowna atmosfera sprawią że powrócicie w te rejony w każdej wolnej chwili.
Spływ odbywa się po Polskiej stronie rzeki.

W programie oprócz spływu także zwiedzanie:
 • Kościół w Dębnie - Kościół św. Michała Archanioła styl gotycki, drewniany kościół parafialny, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 • Zamek w Niedzicy – średniowieczna warownia znajdująca się na prawym brzegu Zbiornika Czorsztyńskiego we wsi Niedzica - Zamek. Zamek został wzniesiony w XIV w.
 • Zapora z której widać przepiękną panoramę Zalewu Czorsztyńskiego, a przy sprzyjających warunkach piękną panoramę Tatr
Jesteśmy przedsiębiorstwem turystyczno - transportowym, które zostało wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem: Z/61/2012 oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA. 
Cennik
CENA WYCIECZKI:
 • 99zł / bilet normalny
 • 75zł / bilet ulgowy(dzieci do lat 10-ciu)

UWAGA PROMOCJA !
Powołaj się na portal RegionTatry.pl lub InfoBox Region Tatry a zapłacisz:
 • 95zł / bilet normalny
 • 70zł / bilet ulgowy(dzieci do lat 10-ciu)

CO DOSTAJESZ W CENIE:
 • opiekę kierowcy podczas wycieczki
 • bilet na spływ bez czekania w kolejce
 • wstęp do Pienińskiego Parku Narodowego
 • ubezpieczenie NNW

DODATKOWE OPCJE PODCZAS WYCIECZKI:
 • rejs statkiem 14zł / 12zł,
 • zwiedzanie zamku w Niedzicy 12zł / 9zł
 • zwiedzanie parku miniatur 12zł / 10zł
29400
Wyświetleń:


Atrakcje w miastach
Sprawdź atrakcje turystyczne w miastach:

Atrakcje turystyczne Podhala


Największe atrakcje w górach czekają na wszystkich tych, którzy szukają nie tylko aktywności na świeżym powietrzu, ale też relaksu w zaciszu SPA. Osoby przyjeżdżające na Podhale czeka szereg przyjemności – rozrywka w najlepszym wydaniu! Tylko od Was zależy jak spędzicie swój urlop w górach. Do wyboru są najbardziej popularne atrakcje turystyczne Podhala w tym regionalne restauracje.  Urlop spędzany na Podhalu może być wspaniałym czasem dla ludzi aktywnych oraz tych, którzy planują wypocząć. Spragnieni ruchu mają do wyboru baseny termalne i aquaparki, a zimą narty i snowboard.

Atrakcje turystyczne pod Tatrami  to jednak nie tylko najbardziej popularne zimą skutery śnieżne, a latem spływ przełomem Dunajca i quady. Atrakcje Podhala to także szeroko pojęta kultura, miejsca i imprezy dla dzieci, a przede wszystkim liczne imprezy i wycieczki organizowane dla całych rodzin. Firmy działające na terenie Podhala stale poszerzają ofertę atrakcji, wyjazdów, a także imprez z dużą dawką adrenaliny w tle. Chętni mogą zdecydować się na podróże przez góry, które umilają swoimi opowieściami doświadczeni przewodnicy tatrzańscy. Z pewnością największe atrakcje w górach znajdują się nie tylko na nizinach, ale też w schroniskach i wszędzie tam, gdzie można dostać się kolejką górską. Na chętnych czekają zorganizowane wycieczki jednodniowe i przyjemności w postaci kuligów, biesiad przy ognisku oraz imprez regionalnych. Turyści mogą korzystać z oferty tatrzańskich hoteli, pensjonatów i ośrodków rekreacyjno-sportowych.

Pojęcia takie jak sport i rekreacja nabierają w Tatrach zupełnie nowego znaczenia. Tatrzańską ofertę atrakcji sportowych można podzielić na dwie kategorie – dla amatorów mocnych wrażeń oraz tych, którzy w górach cenią nie tylko możliwość aktywnego wypoczynku. Coraz częściej można się załapać na bardzo atrakcyjne propozycje ośrodków z kategorii spa i wellness. Fantastyczne zabiegi, dogodne warunki cenowe, a przede wszystkim gwarancja spokoju i pełnego odprężenia są kuszącą perspektywą dla osób przepracowanych, planujących wypoczynek pod Tatrami i na Podhalu.
 


Atrakcje - na skróty
Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
 • Jak dodać wpis do portalu
 • Panel zmian - noclegi
 • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2014 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net