Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Wypożyczalnia i serwis narciarski Malczewski Sport

34-500 Zakopane, Czecha
Telefon:
+48 18 20 120 05

GSM:
+48 609 603 034

WWW:

E-mail:

narty i snowboard

Położenie na mapie

Opis
Serwis narciarski i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Malczewski Sport - Zakopane

WYPOŻYCZALNIA

W ofercie: sprzęt narciarski, biegowy oraz snowboardowy.

Nasza wypożyczalnia ma również charakter CENTRUM TESTOWEGO VOELKL. Dzięki temu co roku można przetestować sobie najnowsze nart zjazdowych z bieżącej kolekcji. A już w marcu każdego roku udostępniamy również kolekcję nart przewidzianą na następną zimę. To jedyne miejsce i okazja do wypróbowania nowych nart przed ukazaniem się ich w sklepach. Jeżeli chcesz więc kupić nowe narty , a nie jesteś do końca przekonany możesz je najpierw przetestować.

Każda para nart, którą wypożyczamy, jest przygotowywana w naszym profesjonalnym serwisie.
Buty suszone są na specjalnej suszarce wraz z dezynfekcją wnętrza buta. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom absolutną pewność bezpieczeństwa.
 
SERWIS
 
Malczewski Sport oferuje profesjonalny serwis narciarski oparty na wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Zaletą jest fakt iż narty są serwisowane technika ręczną, najbardziej precyzyjną i dokładną.

Podstawowe zalety serwisu ręcznego:
Precyzyjne wyrównanie i naostrzenie krawędzi pod odpowiednim kątem – to płynność jazdy i trzymanie na twardym śniegu. Ostre i równe krawędzie to bezpieczeństwo i skuteczność. Polerując krawędzie używamy takich samych urządzeń jak elita alpejskiego Pucharu Świata. Nic lepszego nie wymyślono.

Wygrzewanie nart w specjalnym kocu grzewczym – nowość w naszej ofercie! Na narty nakładamy smar i umieszczamy je w specjalnym pokrowcu. Cały proces trwa 24 godziny. Ślizgi nart maja strukturę jak gąbka, długotrwałe nagrzewanie w niskiej (65°C) temperaturze powoduje wchłonięcie całego smaru, co daje lepszy poślizg, konserwację oraz zabezpieczenie spodów nart. Cały zabieg nie wpływa na charakterystykę sprzętu.
Smarowanie nart metodą tradycyjną ,na gorąco – żelazkiem, bardzo dokładne i optymalnie wchłaniające smar. W naszym serwisie używamy najszybszych smarów w Polsce czego dowodem są wyniki osiągane przez naszych zawodników.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 17:00

Wtorek
9:00 - 17:00

Środa
9:00 - 17:00

Czwartek
9:00 - 17:00

Piątek
9:00 - 17:00

Sobota
9:00 - 17:00

Niedziela
9:00 - 17:00


2559
Wyświetleń:


Dane firmy
Region Tatry
34-500 Zakopane
ul. Jaszczurówka-Bory 3
NIP: 736-141-97-35

tel. (+48) 602 713 300
tel. (+48) 600 943 800

biuro@regiontatry.pl
atrakcje@regiontatry.pl
kalendarium@regiontatry.pl informator@regiontatry.pl
Informacje
  • Jak dodać wpis do portalu
  • Panel zmian - noclegi
  • O nas
Socials
Newsletter
Jeżeli chcesz regularnie otrzymywać zweryfikowane informacje o promocjach noclegowych, nowych atrakcjach turystycznych, aktualnych wydarzeniach i imprezach, ciekawych inicjatywach na Podhalu zapisz się do newslatter'a regiontatry.pl - wpisz  adres e-mail:

Szybki kontakt

Podaj wynik:


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net