szukaj
Karczma Nosal - restauracje - restauracja - Zakopane

Karczma Nosal

restauracja

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ

Mapa
Zakopane
Balzera 30

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Karczma NOSAL Zakopane

Karczma NOSAL to dwa obiekty gastronomiczne położone na terenie Centrum Szkoleń Narciarskich i Snowboardowych: Regionalna restauracja samoobsługowa oraz "Barek Nosalek"
  • Znakomita kuchnia
  • Ogródek letni
  • Kapela góralska
  • Atrakcje dla dzieci
  • Miła obsługa
  • Bliskość natury
  • Staw i możliwość złowienia sobie własnego pstrąga
  • Duży parking

Karczma zimą
Gdy na dworze mróz, narty zmarzną już, Karczma wita w swoich progach wszystkich zmarzniętych klientów. Można rozgrzać się przy kominku, z gorącymi napitkami i smacznym jadłem.

W okresie zimowym Karczma Nosal usytuowana przy stoku narciarskim jest miejscem odpoczynku dla zmęczonych narciarzy. Karczma oferuje bufet samoobsługowy, z którego mogą skorzystać miłośnicy białego szaleństwa pragnący jak najszybciej powrócić na stok oraz część restauracyjną, dla gości chcących odpocząć nieco dłuższą chwilkę.

Dla najmłodszych, a zarazem najważniejszych, narciarzy i snowboardzistów została specjalnie wydzielona część Karczmy, gdzie mogą oni miło spędzić czas przeznaczony na odpoczynek. Z doświadczenia wiadomo jednak, że w młodych miłośnikach sportów zimowych siły co niemiara, dlatego Klub Misia Stramusia daje im możliwość eksploatowania swojej energii nawet w czasie przerwy.

Karczma latem
Regionalna Karczma położona u stóp góry Nosal latem gości turystów szukających spokoju i wytchnienia w otoczeniu gór, lasów i przepięknego widoku na Giewont. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego sprawia, że to miejsce jest doskonałym punktem do rozpoczęcia i zakończenia pieszych wędrówek po górach.

Do dyspozycji gości jest Karczma Nosal z kuchnią regionalną i dużo zielonego terenu, na którym dzieci mogą szaleć do woli.

Całodzienną atrakcją jest staw położony tuż przy karczmie, w którym pływają pstrągi. Goście mogą wypróbować swoich umiejętności w wędkowaniu, podczas łowienia dla siebie rybki na obiad. Przyrządzanie pysznego i świeżego pstrąga gwarantuje kuchnia.

W okresie letnim zielone stoki Nosala zamieniają się w miejsce wypasu stada owiec. Warto zobaczyć jak każdego dnia widowiskowo "maszerują" pędzone przez bacę i owczarki podhalańskie.

Kapela góralska, grająca muzykę na żywo, w ciepłe letnie wieczory roznosi się przyjemnym dla ucha echem w tej górskiej scenerii.
W naszej ofercie również
Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal
Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal - Zakopane
Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal
Centrum Szkoleń Narciarskich i Snowboardowych NOSAL Centrum Szkoleń Narciarskich i Snowboardowych Nosal to 5 bezpiecznych, łatwo dostępnych, niekrzyżujących się tras. Wszystkie trasy szkoleniowe są dobrze widoczne i łatwo dostępne, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i pozwala rodzicom obserwować jeżdżące na nartach dzieci. Z myślą o ...

Szkoła narciarsko-snowboardowa - STRAMA
Szkoła narciarsko-snowboardowa Strama
Szkoła narciarsko-snowboardowa - STRAMA
Szkoła Narciarska i Snowboardowa  STRAMA specjalizuje się w organizacji szkoleń dla dzieci i dorosłych – na każdym poziomie umiejętności – oraz wyjazdów narciarskich w Alpy. Szkoła trzykrotnie zdobyła tytuł najlepszej szkoły w Polsce,  corocznie potwierdzając poziom szkoleniowy wieloma medalami na ...

Galeria zdjęć (17)
Karczma Nosal - restauracje - restauracja - Zakopane
Karczma Nosal - restauracje - restauracja - Zakopane
Karczma Nosal - restauracje - restauracja - Zakopane
Karczma Nosal - restauracje - restauracja - Zakopane
Karczma Nosal - restauracje - restauracja - Zakopane
Karczma Nosal Zakopane
+12


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Karczma Nosal
Zakopane, Balzera 30