Koncert Charytatywny: Pijacka Banda/ SKA Petarda/ Bigger Half - koncert - koncerty - Zakopane

Koncert Charytatywny: Pijacka Banda/ SKA Petarda/ Bigger Half

koncert
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

2019-10-19
19:00
Mapa
Dworzec
Zakopane, Krupówki 12

20 zł
tel. +48 730 755 210
Organizator:
Dobre ROCKowanie
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Koncert Charytatywny: Pijacka Banda/ SKA Petarda/ Bigger Half, Dworzec, Zakopane


To już druga edycja koncertów charytatywnych, wychodzących spod szyldu Dobre ROCKowanie . Tym razem, świetny kolektyw FNB Kraków, zamieniamy na zakopiańską Fundacja Zwierzęta Podhala . Głównym celem tej organizacji jest, ratowanie podhalańskich zwierząt, bitych, maltretowanych i odbieranych od osób, które styczności z naturą mieć nie powinny. Uratowane przez nich zwierzęta, znajdują schronienie i prawdziwy dom, a z czasem nowych kochających opiekunów.

Na koncercichu pojawią się:

Pijacka Banda - Punk rockowa grupa dżentelmenów i przystojniaków, która nie boi się ostrego grania i ostrego chlania. Zaszczycą nas swoją obecnością przyjeżdżają aż z Kielc.
https://www.facebook.com/PijackaBanda/

SKA Petarda - Już trochę starsi, ale jeszcze (chyba) nie siwi, SKAowcy spod Wawela. Rozgrzewają do czerwoności, nie tylko panie, w rytm skocznej i niepowtarzalnej nazwijmy to muzyki.
https://www.facebook.com/skapetarda/

Bigger Half - Nowosądecki przedstawiciel, rzadko już spotykanego DUBu. Chłopaki mają za sobą, już nie jeden fest i koncercik, a na robocie znają się jak mało kto.
https://www.facebook.com/biggerhalfpunk/

Na imprezie, przewidywane są nagrody, dla tych najzwinniejszych lub umiejących oszukiwać w czymś na kształt loterii.

CENA BILETU to 20zł, ale za każde kolejne 10 możecie próbować, wygrać naszywki, koszulki czy inne płyty itp.

Za niewielkie pieniądze, oferujemy, świetną atmosferę, dobrze spożytkowany czas z kumplami przy niezłej muzyce i możliwość zgarnięcia, jakiegoś fanta do domu, ale przede wszystkim dajemy szanse pomocy naszym kochanym zwierzakom i zapewnienie im godnych warunków życia.
Zapraszamy wszystkich serdecznie bo to my SZERZYMY (nie)POKÓJ.copyright © 2019 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
Koncert Charytatywny: Pijacka Banda/ SKA Petarda/ Bigger Half
Zakopane, Krupówki 12