szukaj
Muzyka na żywo w Restauracji Schronisko Bukowina - koncert - koncerty - Bukowina Tatrzańska

Muzyka na żywo w Restauracji Schronisko Bukowina

koncert
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

29.07.2021
19:00 - 22:00
Mapa
Restauracja Schronisko Bukowina
Bukowina Tatrzańska, Kościuszki 94

wstęp wolny
tel. 732 124 111
Organizator:
Restauracja Schronisko Bukowina
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
MUZYKA NA ŻYWO zagości w naszej restauracji już od najbliższego czwartku. Wielu z Was wyraziło zainteresowanie naszym pomysłem muzycznych wieczorków w Schronisku Bukowina, więc spełniamy oczekiwania.
 
Wszystkie wieczorki będą tematyczne, a nasze spotkania z muzyką zaczniemy od coverowego czwartku. Gwiazdą wydarzenia będzie cudownie brzmiąca Anną Malaciną Karpiel z zespołu HOLEVIATERS.
 
W piątek wieczór folkowo-jazzowy, w sobotę wejdziemy z góralskim akcentem, a niedziela, jak to niedziela - będzie klasyczna!
 
Zaczynamy codziennie o godzinie 19:00 i gramy do 22:00. Po piątkowym i sobotnim koncercie robimy małe "afterparty" do godziny 24! Nasz lokal zamienimy w Tapas Bar - do Waszej dyspozycji będą specjalnie przygotowane przekąski, drinki i świetna muzyka. Mamy też kilka niespodzianek. Chcemy się trochę z Wami pointegrować, kto się piszę?

Coverowy czwartek 29.07, godz. 19:00 z Hanką Malaciną-Karpiel
Folkowo-jazzowy piątek 30.07, godz. 19:00 z zespołem Śtuderanci
Góralska sobota 31.07, godz. 19:00 z Kapelą Góralską
Klasyczna niedziela 01.08, godz. 19:00 z Julia Majerczyk
 
Zdajemy sobie sprawę, że w takim miejscu jak nasze muzyka powinna być dodatkiem, a nie czymś co zagłuszy Wasz pobyt w restauracji. Zapewniamy, że tak będzie i wszyscy będziecie zadowoleni z pobytu u nas, zarówno chętni muzyki, jak i chętni spokojniejszego wieczoru. Gramy na tarasie, do dyspozycji gości, którzy nie będą chcieli brać udziału w muzycznych wieczorkach są jeszcze dwa piętra restauracji. Wszyscy się zmieścimy.
 
WSTĘP BEZPŁATNY!copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Muzyka na żywo w Restauracji Schronisko Bukowina
Bukowina Tatrzańska, Kościuszki 94
{div_buy_onl_}