szukaj
Wawel Truck w Chochołowie  - inne - pozostałe - Chochołów

Wawel Truck w Chochołowie

inne
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

14.02.2020
12:00 - 18:00

21.02.2020
12:00 - 18:00
Mapa
przy Chochołowskich Termach
Chochołów, Chochołów 400

wstęp wolny
Organizator:
Wawel Truck
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Wawel Truck, Chochołów


Już 21 lutego przy Chochołowskich Termach w Chochołowie na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego!
Zapraszamy do Chochołowa w najbliższy piątek w godzinach 12-18.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Chochołowa
Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższy piątek 21 lutego w Chochołowie. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Słodki Wawel Truck  - Tu każdy czuje się dobrze
Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.  

Słodka trasa ciężarówki
Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!
Zapraszamy!

 copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Wawel Truck w Chochołowie
Chochołów, Chochołów 400
{div_buy_onl_}