szukaj
Kościelisko
2021-01-17
aktualnie brak imprez i wydarzeń.
Zobacz imprezy i wydarzenia w innych miejscowościach:
Polecane
wystawa
9:00 | 2021-01-17
Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku - Kościelisko
Nowe
koncert
19:00 | 02.02.2021
Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem - Zakopane
koncert
11:00 | 31.01.2021
Kościół pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Harendzie - Zakopane
koncert
18:00 | 30.01.2021
Kościół św. Antoniego w Zakopanem - Zakopane
koncert
11:30 | 24.01.2021
Kościół Miłosierdzia Bożego na Cyrhli - Zakopane
Co warto wiedzieć!
Imprezy dziś Kościelisko

Imprezy na Dziś w Kościelisku

Jeśli nie masz pomysłu na wolny dzień, sprawdź imprezy na dziś w Kościelisku. Może to zaskoczyć wiele osób, ale w tej niewielkiej miejscowości naprawdę dużo się dzieje. Od festiwali regionalnych, po koncerty, różne warsztaty i pokazy. Wydarzenia dla dorosłych i dzieci. Sprawdź jakie atrakcje na dziś przygotowało dla Ciebie Kościelisko i spędź czas w wyjątkowy sposób.

Co robić w Kościelisku?

Zmęczony po wycieczkach górskich, pogoda nie zachęca do spacerów? Sprawdź, co robić w Kościelisku i nie siedź w pensjonacie. Urlop jest od poznawania nowych miejsc, doświadczania, przekraczania własnych granic oraz dobrej zabawy. Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy folklor wybierz się na „Paradę Gazdowską”, której największą atrakcją są wyścigi kumoterek. Podczas takiego wydarzenia masz szansę zobaczyć prawdziwe stroje góralskie, ozdobione sanie i piękne konie. Każdy uczestnik będzie wdzięczny za gorący doping. Jeśli sam lubisz rywalizacje, sprawdź czy nie odbywa się tu żaden bieg lub zawody rowerowe. Teren jest wymagający, ale widoki rekompensują wszystko. Taka impreza może być też okazją do poznania miejsc, w które się wcześniej nie dotarło. Śledź stronę naszego kalendarium i bądź na bieżąco ze wszystkimi imprezami.
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}