szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Imprezy Kościelisko weekend 29.01.2021 - 31.01.2021
Kościelisko {title_filtr}x
kultura
wystawa
9:00 | 29.01.2021
Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku - Kościelisko


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Imprezy weekend Kościelisko

Imprezy na weekend w Kościelisku

Będziesz tylko chwilę na Podhalu i chcesz dowiedzieć się jakie sąimprezy na weekend w Kościelisku? Nic prostszego. Nie musisz przeglądać wydarzeń z całego tygodnia i innych miejscowości. Tworząc nasze kalendarium staraliśmy się wszystko uprościć. W szybki sposób sprawdzisz jakie wydarzenia odbędą się w okolicy Twojego miejsca zakwaterowania. Nie przegapisz żadnego wernisażu, koncertu czy spektaklu.

Co robić podczas weekendu w Kościelisku

Zmęczony górskimi wycieczkami zastanawiasz się, co robić podczas weekendu w Kościelisku? W miejscowościach pod Tatrami dużo się dzieje. Czasami są to kameralne występy lokalnych zespołów w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej lub karczmie, innym razem wernisaże i wystawy. Warto uczestniczyć w wydarzeniach, które przybliżają tradycje i kulturę regionu. Pozwali to zrozumieć mieszkańców Podhala, zobaczyć piękne regionalne stroje i poznać historię. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.regiontatry.pl, z kalendarium nic Cię nie ominie.
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}