szukaj
Nowy Targ Road Challenge- etapowy wyścig szosowy - zawody - sportowe - Nowy Targ

Nowy Targ Road Challenge- etapowy wyścig szosowy

zawody
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

16.07.2021 - 18.07.2021
Mapa
Ratusz
Nowy Targ, Rynek 1

Organizator:
Nowy Targ Road Challenge
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Nowy Targ Road Challenge- etapowy wyścig szosowy, Nowy Targ


Zapraszamy na VI edycję jedynego w swoim rodzaju etapowego wyścigu szosowego, którego trasy poprowadzone są po najbardziej atrakcyjnych zakątkach Podhala i Spiszu. Jeśli chcecie poczuć namiastkę prawdziwego TOURu to nie może Was zabraknąć. Każdy etap startuje z innej miejscowości, a wszystko kręci się wokół Stolicy Podhala Miasta Nowy Targ.

Kobiety jadą swój wyścig startując kilka minut za mężczyznami, co pozwoli wyłonić najlepsze z Was!
Zaczynamy od górskiej czasówki, a następnie dwa kolejne etapy ze startu wspólnego, z których II etap kończy się na podjeździe preferując prawdziwych górali, a ostatni III etap mimo pofałdowanej trasy pozwoli wyłonić najszybszego zawodnika na płaskim finiszu. Co roku wyścig przyciąga najlepszych kolarzy z Polski, co przekłada się na najwyższy poziom sportowy i organizacyjny dzięki sprawdzonej ekipie Tatra Cycling Events.

W tym roku dodatkowo II i III etap będą częścią cyklu TCE Classic Race, gdzie w klasyfikacji końcowej czekają na Was cenne nagrody!copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Nowy Targ Road Challenge- etapowy wyścig szosowy
Nowy Targ, Rynek 1
{div_buy_onl_}