szukaj
Hey Lovin w Gorącym Potoku - Baseny & Sauny - pozostałe - Szaflary

Hey Lovin w Gorącym Potoku

Baseny & Sauny
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

24.10.2020
16:00
Organizator:
Gorący Potok
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Hey Lovin w Gorącym Potoku, Szaflary


Nie taki straszny Halloween jak go malują. W Gorącym Potoku nie boimy się upiornych rzeczy, dlatego też w tym czasie obdarowujemy się miłością!

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy inną edycję tego święta - Hey Lovin. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 października, a swoją obecnością zaszczycą nas gwiazdy polskiej i słowackiej sceny muzycznej! DJ Hubertuse - znany rezydent klubu ENERGY2000 - który nie dawno zrobił wielkie show na Termach Gorący Potok, ponownie naładuje Was pozytywną muzyką. Wraz z nim wystąpią, znani ze słowackiej edycji Mam Talent, Gray Secret Show. Ci dwaj Panowie idealnie wpasują się swoją kompozycją w klimat halloweenowej nocy! Wsparciem dla całej ekipy w muzycznym show będzie DJ Pema.

Z okazji muzycznego show bilety w promocyjnej cenie! Bilet obowiązujący 24 października w godz. 16:00 - 22:00 to 6 godzin radosnej zabawy w strefie basenowej za jedyne 49 zł! Bilety do nabycia w naszym sklepie internetowym oraz w kasach w dniu wydarzenia.
Nie możecie przepuścić takiej okazji.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Hey Lovin w Gorącym Potoku
Szaflary, os. Nowe 45
{div_buy_onl_}