szukaj
Wawel Truck w Witowie  - inne - pozostałe - Witów

Wawel Truck w Witowie

inne
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

17.01.2020
11:00 - 17:00

24.01.2020
11:00 - 17:00

07.02.2020
11:00 - 17:00

16.02.2020
11:00 - 17:00
Mapa
Witów-Ski
Witów, Witów 205c

wstęp wolny
Organizator:
Wawel Truck
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
Wawel Truck, Witów-Ski, Witów


Już 16 lutego przy Stacji Narciarskiej Witów- Ski w Witowie na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy do Witowa w najbliższą niedzielę w godzinach 11-17.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Witowa
Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższą niedzielę 16 lutego w Witowie. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Słodki Wawel Truck  - Tu każdy czuje się dobrze
Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.  

Słodka trasa ciężarówki
Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!
Zapraszamy!
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Wawel Truck w Witowie
Witów, Witów 205c
{div_buy_onl_}